Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Hajnówka

85 688 14 60
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Hajnówka

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Hajnówka

690 946 408

Adwokat Hajnówka kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Klimiuk Bohdan, notariusz. Kancelaria

marsz. Piłsudskiego 4 lok. b, 17-200 Hajnówka

tel: 85 682 60 70

email: bohdanklimiuk.notariusz@e.pl

Młodzianowski Czesław, mgr radca prawny. Kancelaria

ks. Wierobieja 18, 17-200 Hajnówka

tel: 85 873 14 33

email: czeslawmlodzianowski@gmail.com

Łapińska Małgorzata. Kancelaria radcy prawnego

Kłosowa 4, 17-200 Hajnówka

tel: 85 683 20 82

email: gosiaszulc@poczta.onet.pl

Jerzy Paszkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Zina 3 lok. 3, 17-200 Hajnówka

tel: brak danych

email: jerzy.paszkiewicz@poczta.onet.pl

Dudko Emilia .Kancelaria Adwokacka w Hajnówce - Filia

3 Maja 41 lok. 10, 17-200 Hajnówka

tel: 885652000

email: kancelaria@adwokat-dudko.pl

Wasiluk Marek. Kancelaria notarialna

3 Maja 26, 17-200 Hajnówka

tel: 85 682 28 06

email: kancelaria@notariusz-wasiluk.pl

Tomaszuk Katarzyna, Hanna. Kancelaria radcy prawnego

Hugo Kołłątaja 6, 17-200 Hajnówka

tel: 604444517

email: katarzyna.tomaszuk@wp.pl

Niemotko Piotr. Kancelaria adwokacka

ks. Wierobieja 2 lok. 8, 17-200 Hajnówka

tel: 506105055

email: pniemotko@wp.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Hajnówka

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Hajnówka i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

W 2005 roku naukowiec z University of Florida wyhodował żywy „mózg” z 25 000 żywych neuronów lub komórek nerwowych, pobranych z mózgu szczura i hodowanych w szklanym naczyniu, który sam uczy się i potrafi latać symulatorem lotu myśliwca F-22. Źródło: https://research.ufl.edu/publications/explore/v10n1/extract2.html