Rozwód

i Podział majątku
Staszów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Staszów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Staszów

690 946 408

Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria

Krakowska 9
28-500 Staszów
telefon: 691112526
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: w.wolczynski@wp.pl
www:
Facebook: Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria, Staszów Facebook: Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria, Staszów - brak danych Linkedin: Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria, Staszów - brak danych Instagram: Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria, Staszów> - brak danych Twitter: Wołczyński Waldemar, radca prawny. Kancelaria, Staszów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Staszów


Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Fąfara

ul. Krakowska 9, 28-200 Staszów

tel: 607793287

email: fafara.kancelaria@op.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wilk

ul. Krakowska 49, 28-200 Staszów

tel: 15 864 95 45, 509 999 545

email: piotr_wilk@onet.pl

Kancelaria Adwokacka Marek Banasiewicz

Krakowska 15, 28-200 Staszów

tel: 606 22 32 42

email: banasiewicz.kancelaria@gmail.com

Fijałkowska Wioletta, radca prawny. Kancelaria

Sandomierska 30, 28-200 Staszów

tel: brak danych

email: fijalko@vp.pl

Włoch J. Kancelaria Radcy Prawnego.

Podgórska 12, 28-200 Staszów

tel: 509485709

email: jarek.w2@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Ulc

Komisji Edukacji Narodowej 13 lok. 5, 28-200 Staszów

tel: brak danych

email: joannaulc@gmail.com

Kopytek Zbigniew. Kancelaria adwokacka

Rynek 26, 28-200 Staszów

tel: 608449516

email: kancelaria.kopytek@gmail.com

Krupa Antoni. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 2, 28-200 Staszów

tel: 604412918

email: kancelaria@krupa.biz.pl

Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego

Długa 6 lok. 14, 28-200 Staszów

tel: 601052429

email: magdagondek@o2.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Sowiński

Długa 6 lok. 14, 28-200 Staszów

tel: 791046280

email: michal_sowinski@poczta.fmPRAWNIK RADZINotariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Staszów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Staszów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto