Rozwód

i Podział majątku
Staszów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Staszów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Staszów

690 946 408

Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego

Długa 6 lok. 14
28-200 Staszów
telefon: 601052429
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: magdagondek@o2.pl
www:
Facebook: Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego, Staszów Facebook: Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego, Staszów - brak danych Linkedin: Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego, Staszów - brak danych Instagram: Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego, Staszów> - brak danych Twitter: Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego, Staszów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Staszów


Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Fąfara

ul. Krakowska 9, 28-200 Staszów

tel: 607793287

email: fafara.kancelaria@op.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wilk

ul. Krakowska 49, 28-200 Staszów

tel: 15 864 95 45, 509 999 545

email: piotr_wilk@onet.pl

Kancelaria Adwokacka Marek Banasiewicz

Krakowska 15, 28-200 Staszów

tel: 606 22 32 42

email: banasiewicz.kancelaria@gmail.com

Fijałkowska Wioletta, radca prawny. Kancelaria

Sandomierska 30, 28-200 Staszów

tel: brak danych

email: fijalko@vp.pl

Włoch J. Kancelaria Radcy Prawnego.

Podgórska 12, 28-200 Staszów

tel: 509485709

email: jarek.w2@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Ulc

Komisji Edukacji Narodowej 13 lok. 5, 28-200 Staszów

tel: brak danych

email: joannaulc@gmail.com

Kopytek Zbigniew. Kancelaria adwokacka

Rynek 26, 28-200 Staszów

tel: 608449516

email: kancelaria.kopytek@gmail.com

Krupa Antoni. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 2, 28-200 Staszów

tel: 604412918

email: kancelaria@krupa.biz.pl

Gondek Magdalena. Kancelaria radcy prawnego

Długa 6 lok. 14, 28-200 Staszów

tel: 601052429

email: magdagondek@o2.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Sowiński

Długa 6 lok. 14, 28-200 Staszów

tel: 791046280

email: michal_sowinski@poczta.fmPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Staszów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Staszów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto