Rozwód

i Podział majątku
Świdnik

81 440 04 15

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Świdnik

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Świdnik

690 946 408

Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria

kard. Wyszyńskiego 12
21-040 Świdnik
telefon: 81 751 25 71
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: wojtaszek@notariusz.swidnik.pl
www:
Facebook: Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria, Świdnik Facebook: Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria, Świdnik - brak danych Linkedin: Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria, Świdnik - brak danych Instagram: Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria, Świdnik> - brak danych Twitter: Wojtaszek Małgorzata, notariusz. Kancelaria, Świdnik - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Świdnik


Lech i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

ul. Konarskiego 21, 21-040 Świdnik

tel: 81 443 76 68

email: kancelaria@lechipartnerzy.pl

strona www

Ciesielczuk Marcin. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lublinie

Racławicka 38-44, 21-040 Świdnik

tel: 81 751 33 33

email: swidnik@komornik.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Sokołowski radca prawny

ul. Niepodległości 20/1, 21-040 Świdnik

tel: 81 551 44 43, 535 501 511

email: r.pr.msokolowski@gmail.com   

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Jankowski

ul. Racławicka 6, 21-040 Świdnik

tel: 666124610

email: kancelaria-jankowski@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Walczuk

ul. Racławicka 18, 21-040 Świdnik

tel: 81 307 00 50, 505 149 794

email: marcinwalczuk@poczta.onet.eu

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Krupiński

Niepodległości 6/2, 21-040 Świdnik

tel: 519533220

email: tkkancelaria@wp.pl

Kozub Beata, radca prawny. Kancelaria

kard. Wyszyńskiego 14, 21-040 Świdnik

tel: 502032742

email: beatakozub@gmail.com

Hebda Tomasz. Kancelaria Adwokacka.

Racławicka 19 lok. 34, 21-040 Świdnik

tel: 606178908

email: biuro@adwokat-hebda.pl

Chalewska-Ławnik Anna. Kancelaria notarialna

kard. Wyszyńskiego 12, 21-040 Świdnik

tel: 81 751 25 71

email: chalewska@notariusz.swidnik.pl

Ciechański Ryszard. Kancelaria radcy prawnego

Szeroka 4, 21-040 Świdnik

tel: 81 468 48 69

email: ciechryszard@wp.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Skarga pauliańska jak się bronić, dowód w procesie pauliańskim

Instytucja skargi paulińskiej, przewidziana jako podstawowy środek ochrony wierzyciela przed skutkami niewypłacalności dłużnika, uregulowana jest w Kodeksie cywilnym w art. 527 – 534. Ma ona zastosowanie w sytuacji nielojalnego zachowania się dłużnika, które prowadzi ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Świdnik

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Świdnik i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto