Rozwód

i Podział majątku
Wągrowiec

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wągrowiec

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wągrowiec

690 946 408

Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna

Średnia 30
62-100 Wągrowiec
telefon: 67 262 53 50
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: wisniews@rejent.poznan.pl
www:
Facebook: Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna, Wągrowiec Facebook: Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna, Wągrowiec - brak danych Linkedin: Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna, Wągrowiec - brak danych Instagram: Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna, Wągrowiec> - brak danych Twitter: Wiśniewska Krystyna. Kancelaria notarialna, Wągrowiec - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wągrowiec


Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski

ul. Kościuszki 28, 62-100 Wągrowiec

tel: 690 539 512

email: biuro@rzeski-kancelaria.pl

Kancelaria Notarialna. Alicja Trytt Notariusz

Rynek 23 lok. 1, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 387 80 60

email: trytt@notariuszwagrowiec.pl

strona www

Woźniak Jerzy, adwokat. Kancelaria

Kościuszki 9, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 28 23

email: adw.j.wozniak@wp.pl

Kaniewska Beata. Kancelaria radcy prawnego

Taszarowo 56, 62-100 Wągrowiec

tel: 608587537

email: bkaniewska@wp.pl

Deminiak Wojciech. Kancelaria prawna

Bydgoska 2, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 41 77

email: kancelaria.deminiak@onet.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lipowa 29m, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 51 22

email: komornikwagrowiec@wp.pl

Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci

Kościuszki 9, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 59 24

email: mgtomasz@wp.pl

Mrugalski Jakub. Notariusz.

Kościuszki 9 lok. 3, 62-100 Wągrowiec

tel: 571237307

email: notariusz.wagrowiec@gmail.com

Łukasz Polimirski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu

Kościuszki 30/2, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 53 50

email: sekretariat.rewir1@wp.pl

Sokołowska Katarzyna. Kancelaria notarialna

Kościuszki 18b, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 08 68

email: sokolowska@rejent.poznan.plPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wągrowiec

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wągrowiec i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto