Rozwód

i Podział majątku
Kobyłka

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kobyłka

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kobyłka

690 946 408

Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna

Wołomińska 2B
05-230 Kobyłka
telefon: 22 760 25 32
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: wienconek@notariusze.waw.pl
www:
Facebook: Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna, Kobyłka Facebook: Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna, Kobyłka - brak danych Linkedin: Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna, Kobyłka - brak danych Instagram: Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna, Kobyłka> - brak danych Twitter: Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna, Kobyłka - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kobyłka


Stefan Bułaciński Kancelaria Adwokacka

Przemysłowa 2, 05-230 Kobyłka

tel: 22 786 88 82

email: adwokat.kobylka@tlen.pl

Kancelaria Notarialna Kobyłka

Wołomińska 21, 05-230 Kobyłka

tel: 607979860

email: dagmaragwiazda@notariusz.pl

Trzaska Karol. Kancelaria adwokacka

Krucza 4A, 05-230 Kobyłka

tel: 664197090

email: kancelaria@adwokat-trzaska.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Piaszczyk

Leszka 37, 05-230 Kobyłka

tel: brak danych

email: piotr@piaszczyk.pl

Wienconek Aneta. Kancelaria notarialna

Wołomińska 2B, 05-230 Kobyłka

tel: 22 760 25 32

email: wienconek@notariusze.waw.plPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Ochrona prywatności w internecie

Ochrona prywatności w internecie.

Obecnie, korzystanie z sieci jest nie tylko wygodne, ale stanowi integralną część naszego życia codziennego. Kupujemy online, korzystamy z aplikacji do zarządzania finansami. Przez internet rezerwujemy wizyty lekarskie, hotele...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kobyłka

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kobyłka i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto