Rozwód

i Podział majątku
Nowa Sól

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Nowa Sól

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Nowa Sól

690 946 408

Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria

Piłsudskiego 21 lok. 2
67-100 Nowa Sól
telefon: 668692250
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: kancelaria@adwokatwaszak.pl
www:
Facebook: Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria, Nowa Sól Facebook: Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria, Nowa Sól - brak danych Linkedin: Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria, Nowa Sól - brak danych Instagram: Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria, Nowa Sól> - brak danych Twitter: Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria, Nowa Sól - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Nowa Sól


Daniel Chłopek Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Długa 4, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 20 74

email: nowa.sol2@komornik.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Marek Szyszko

ul. M. J. Piłsudskiego 20/1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 05 04, 601-398-289

email: michalszyszko@wp.pl

Czernicka-Waszak Jagoda. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 21/2, 67-100 Nowa Sól

tel: 723860800

email: adwokat@czernickawaszak.pl

Inerowicz Stanisław, mgr. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 23, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 46 17

email: iner_stan@poczta.onet.pl

Szyszko Anna, Szyszko Joanna. Kancelaria notarialna s.c.

Piłsudskiego 18a, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 38 91

email: joanna.szyszko.rejent@wp.pl

Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria

Piłsudskiego 21 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 668692250

email: kancelaria@adwokatwaszak.pl

Sas Robert. Kancelaria adwokacka

Żeromskiego 16 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 26 63

email: kancelariacasus@wp.pl

Ratajczak Mariusz. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 28/1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 459 34 50

email: mariusz.ratajczak@adwokatura.pl

Szyszko Michał Marek. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 20 lok. 1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 05 04

email: michalszyszko@wp.pl

Sielecki Jarosław. Kancelaria notarialna

Szeroka 1 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 42 08

email: notariusz.nowasol@op.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.


Przestępstwo zniesławienia

Przestępstwo zniesławienia

Wśród przestępstw przeciwko czci i nietykalności cielesnej Kodeks karny wymienia w art. 212 przestępstwo zniesławienia. W myśl tego przepisu odpowiada ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Pomówienie powinno dotyczyć...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Nowa Sól

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Nowa Sól i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto