Rozwód

i Podział majątku
Nowa Sól

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Nowa Sól

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Nowa Sól

690 946 408

Sas Robert. Kancelaria adwokacka

Żeromskiego 16 lok. 2
67-100 Nowa Sól
telefon: 68 387 26 63
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: kancelariacasus@wp.pl
www:
Facebook: Sas Robert. Kancelaria adwokacka, Nowa Sól Facebook: Sas Robert. Kancelaria adwokacka, Nowa Sól - brak danych Linkedin: Sas Robert. Kancelaria adwokacka, Nowa Sól - brak danych Instagram: Sas Robert. Kancelaria adwokacka, Nowa Sól> - brak danych Twitter: Sas Robert. Kancelaria adwokacka, Nowa Sól - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Nowa Sól


Daniel Chłopek Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Długa 4, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 20 74

email: nowa.sol2@komornik.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Marek Szyszko

ul. M. J. Piłsudskiego 20/1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 05 04, 601-398-289

email: michalszyszko@wp.pl

Czernicka-Waszak Jagoda. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 21/2, 67-100 Nowa Sól

tel: 723860800

email: adwokat@czernickawaszak.pl

Inerowicz Stanisław, mgr. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 23, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 46 17

email: iner_stan@poczta.onet.pl

Szyszko Anna, Szyszko Joanna. Kancelaria notarialna s.c.

Piłsudskiego 18a, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 38 91

email: joanna.szyszko.rejent@wp.pl

Waszak Marcin, adwokat. Kancelaria

Piłsudskiego 21 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 668692250

email: kancelaria@adwokatwaszak.pl

Sas Robert. Kancelaria adwokacka

Żeromskiego 16 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 387 26 63

email: kancelariacasus@wp.pl

Ratajczak Mariusz. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 28/1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 459 34 50

email: mariusz.ratajczak@adwokatura.pl

Szyszko Michał Marek. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 20 lok. 1, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 05 04

email: michalszyszko@wp.pl

Sielecki Jarosław. Kancelaria notarialna

Szeroka 1 lok. 2, 67-100 Nowa Sól

tel: 68 355 42 08

email: notariusz.nowasol@op.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Nowa Sól

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Nowa Sól i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto