Rozwód

i Podział majątku
Biłgoraj

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Biłgoraj

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Biłgoraj

690 946 408

Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 12 lok. 1
23-400 Biłgoraj
telefon: 84 639 70 99
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: szostakowska_d@tlen.pl
www:
Facebook: Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka, Biłgoraj Facebook: Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka, Biłgoraj - brak danych Linkedin: Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka, Biłgoraj - brak danych Instagram: Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka, Biłgoraj> - brak danych Twitter: Szostakowska Dorota. Kancelaria adwokacka, Biłgoraj - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Biłgoraj


Kancelaria Radcy Prawnego. Maciej Gębala

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 3, 23-400 Biłgoraj

tel: 600301486

email: radca@kancelaria-gis.pl

Kręt Andrzej. Kancelaria Radcy Prawnego.

Zamojska 102 lok. 18, 23-400 Biłgoraj

tel: brak danych

email: akret.radca@gmail.com

Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria

Różana 19, 23-400 Biłgoraj

tel: 530335456

email: annablichacz@tlen.pl

Wolanin Robert Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju

pl. Wolności 8, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 01 49

email: bilgoraj@komornik.pl

Hussar Andrzej, adwokat

Przemysłowa 10, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 688 08 90

email: hussar@onet.pl

Kancelaria Adwokacka - Krzysztof Michał Pękalski

Kościuszki 31, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 44 62

email: kakp@neostrada.pl

Suskiewicz Paweł. Kancelaria adwokacka

Lubelska 5, 23-400 Biłgoraj

tel: 728828995

email: kasp@vp.pl

Bury Łukasz. Kancelaria radcy prawnego

Zielona 93, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 31 02

email: luke.the.shrek@poczta.onet.pl

Malinowski Marcin, adwokat

Cegielniana 37 lok. 11, 23-400 Biłgoraj

tel: brak danych

email: mmalinowski@bilgoraj.org

Bednarczyk Ewa, notariusz, Podgajna Małgorzata, notariusz s.c. Kancelaria

Lubelska 7, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 46 45

email: podgajna@notar.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Polskie prawo rodzinne przewiduje obowiązek przyczyniania się do zaspokajania potrzeb rodziny. Jednak zdarzają się zbyt często sytuacje, w których istnieje potrzeba wystąpienia do sądu o ustanowienie alimentów.


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Biłgoraj

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Biłgoraj i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto