Rozwód

i Podział majątku
Biłgoraj

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Biłgoraj

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Biłgoraj

690 946 408

Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria

Różana 19
23-400 Biłgoraj
telefon: 530335456
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: annablichacz@tlen.pl
www:
Facebook: Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria, Biłgoraj Facebook: Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria, Biłgoraj - brak danych Linkedin: Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria, Biłgoraj - brak danych Instagram: Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria, Biłgoraj> - brak danych Twitter: Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria, Biłgoraj - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Biłgoraj


Kancelaria Radcy Prawnego. Maciej Gębala

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 3, 23-400 Biłgoraj

tel: 600301486

email: radca@kancelaria-gis.pl

Kręt Andrzej. Kancelaria Radcy Prawnego.

Zamojska 102 lok. 18, 23-400 Biłgoraj

tel: brak danych

email: akret.radca@gmail.com

Blicharz Anna, radca prawny. Kancelaria

Różana 19, 23-400 Biłgoraj

tel: 530335456

email: annablichacz@tlen.pl

Wolanin Robert Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju

pl. Wolności 8, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 01 49

email: bilgoraj@komornik.pl

Hussar Andrzej, adwokat

Przemysłowa 10, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 688 08 90

email: hussar@onet.pl

Kancelaria Adwokacka - Krzysztof Michał Pękalski

Kościuszki 31, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 44 62

email: kakp@neostrada.pl

Suskiewicz Paweł. Kancelaria adwokacka

Lubelska 5, 23-400 Biłgoraj

tel: 728828995

email: kasp@vp.pl

Bury Łukasz. Kancelaria radcy prawnego

Zielona 93, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 31 02

email: luke.the.shrek@poczta.onet.pl

Malinowski Marcin, adwokat

Cegielniana 37 lok. 11, 23-400 Biłgoraj

tel: brak danych

email: mmalinowski@bilgoraj.org

Bednarczyk Ewa, notariusz, Podgajna Małgorzata, notariusz s.c. Kancelaria

Lubelska 7, 23-400 Biłgoraj

tel: 84 686 46 45

email: podgajna@notar.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?


Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Biłgoraj

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Biłgoraj i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto