Rozwód

i Podział majątku
Włodawa

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Włodawa

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Włodawa

690 946 408

Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria

11 Listopada 6
22-200 Włodawa
telefon: 504 19 00 66
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: piotr-siczek@o2.pl
www:
Facebook: Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria, Włodawa Facebook: Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria, Włodawa - brak danych Linkedin: Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria, Włodawa - brak danych Instagram: Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria, Włodawa> - brak danych Twitter: Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria, Włodawa - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Włodawa


Siczek Piotr, adwokat. Kancelaria

11 Listopada 6, 22-200 Włodawa

tel: 504 19 00 66

email: piotr-siczek@o2.pl

Małgorzata Taborska-Tereszczuk Kancelaria Adwokacka

Kościuszki 2, 22-200 Włodawa

tel: 516099871

email: m.taborska.tereszczuk@gmail.com

Nejman-Spyrczyńska Ewa, notariusz

Sejmowa 8, 22-200 Włodawa

tel: 82 572 48 55

email: spyrczynska@notar.pl

Tereszczuk Jacek. Kancelaria notarialna

Rynek 10, 22-200 Włodawa

tel: 82 572 53 10; 602 696 735

email: tereszczuk@notar.plPRAWNIK RADZIOchrona danych osobowych

RODO czyli przepisy o ochronie danych osobowych

Danymi osobowymi są informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej, takie jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Włodawa

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Włodawa i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto