Rozwód

i Podział majątku
Odolanów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Odolanów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Odolanów

690 946 408

Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria

11 Listopada 8
19-400 Odolanów
telefon: 87 520 75 11
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: notariusz.olecko@wp.pl
www:
Facebook: Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria, Odolanów Facebook: Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria, Odolanów - brak danych Linkedin: Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria, Odolanów - brak danych Instagram: Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria, Odolanów> - brak danych Twitter: Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria, Odolanów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Odolanów


Jankowski Dariusz. Komornik Sądowy.

Kolejowa 3 lok. 11, 19-400 Odolanów

tel: 87 520 27 37

email: olecko.jankowski@komornik.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Gałaszewska

ul. 11 Listopada 3/1, 19-400 Odolanów

tel: 87 520 18 00, 0 885 588 992

email: galaszewska@adwokatura.olecko.pl

Ramotowski Adam. Kancelaria adwokacka

pl. Wolności 12, 19-400 Odolanów

tel: 502354018

email: adasuwb@wp.pl

Gałaszewska Agata, adwokat. Kancelaria

11 Listopada 3 lok. 1, 19-400 Odolanów

tel: 87 520 18 00

email: galaszewska@adwokatura.olecko.pl

Jasienowicz Barbara. Kancelaria radcy prawnego

Tunelowa 7, 19-400 Odolanów

tel: 514200994

email: kancelaria@kancelariajasienowicz.pl

Sawicki Marek, notariusz. Kancelaria

11 Listopada 8, 19-400 Odolanów

tel: 87 520 75 11

email: notariusz.olecko@wp.pl

Bućwińscy P.J., adwokaci. Kancelaria

1 Maja 3 lok. d, 19-400 Odolanów

tel: 87 520 04 28

email: piotr.bucwinski@adwokatura.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Piktel

pl. Wolności 24a lok. 1, 19-400 Odolanów

tel: 503163813

email: prawnikelk@vp.pl

Płocharz Włodzimierz. Kancelaria radcy prawnego

Strzelecka 40, 63-430 Odolanów

tel: brak danych

email: w.plocharz@onet.plPRAWNIK RADZI


Cofanie, korekta, wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020

Cofanie, korekta lub wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020 r.

Z dniem 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące przeciwdziałaniu w manipulowaniu licznikiem (a w zasadzie drogomierzem) każdego zarejestrowanego na terytorium naszego kraju pojazdu. Zgodnie z informacją zawartą na stronie cepik.gov.pl, od tego dnia...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Odolanów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Odolanów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto