Rozwód

i Podział majątku
Działdowo

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Działdowo

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Działdowo

690 946 408

Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka

Katarzyny 16 lok. 6
13-200 Działdowo
telefon: 601275961
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: robertrochon.adwokat@gmail.com
www:
Facebook: Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka, Działdowo Facebook: Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka, Działdowo - brak danych Linkedin: Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka, Działdowo - brak danych Instagram: Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka, Działdowo> - brak danych Twitter: Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka, Działdowo - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Działdowo


Nowakowski i Prawnicy SC. Kancelaria radców prawnych i adwokatów

Wolności 14, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 25 46

email: dzialdowo@knw.pl

Królikowska Teresa, kancelaria komornicza.

Władysława Jagiełły 34a lok. 18, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 23 02

email: dzialdowo@komornik.pl

Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna

Władysława Jagiełły 32 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 21 20

email: grzegorz.flis@notariusz.lodz.pl

Garbacz Jakub, adwokat. Kancelaria

Władysława Jagiełły 29 lok. 2, 13-200 Działdowo

tel: 502749213

email: jakubgarbacz.adwokat@gmail.com

Kaniewski Waldemar, Wtulich Jan, adwokaci. Kancelaria

gen. Hallera 11, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 36 19

email: kancelariawtulich@wp.pl

Duda Ryszard. Kancelaria notarialna

Skłodowskiej-Curie 27, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 76 59

email: knduda@op.pl

Rząp Magdalena. Kancelaria Radcy Prawnego.

Karłowicza 52, 13-200 Działdowo

tel: 501715393

email: magdar5@op.pl

Rochon Piotr. Adwokat. Kancelaria Adwokacka

Katarzyny 16 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 607192677

email: p.rochon@wp.pl

Majder Rafał. Kancelaria Adwokacka

Leśna 7a lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 504963791

email: rafalmajder@wp.pl

Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka

Katarzyny 16 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 601275961

email: robertrochon.adwokat@gmail.comPRAWNIK RADZIUpadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Działdowo

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Działdowo i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto