Rozwód

i Podział majątku
Szubin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Szubin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Szubin

690 946 408

Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz

3 Maja 27
89-200 Szubin
telefon: 52 384 81 13
Zamów wizytę
woj. kujawsko-pomorskie
email: notariusz.trzeciak@gmail.com
www:
Facebook: Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz, Szubin Facebook: Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz, Szubin - brak danych Linkedin: Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz, Szubin - brak danych Instagram: Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz, Szubin> - brak danych Twitter: Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz, Szubin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Szubin


Kancelaria Radcy Prawnego, Mediatora. Dawid Rzeski

ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin

tel: 690 539 512

email: biuro@rzeski-kancelaria.pl

Robakowska-Trzeciak Magdalena. Notariusz

3 Maja 27, 89-200 Szubin

tel: 52 384 81 13

email: notariusz.trzeciak@gmail.com

Rybarczyk Piotr, adwokat. Kancelaria

3 Maja 27, 89-200 Szubin

tel: 608313311

email: piotrrybarczyk1@wp.pl

Wiatr Michał. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

3 Maja 27, 89-200 Szubin

tel: 52 384 80 94

email: szubin@komornik.plPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Szubin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Szubin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto