Rozwód

i Podział majątku
Bartoszyce

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Bartoszyce

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Bartoszyce

690 946 408

Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna

Piłsudskiego 5a lok. 2
11-200 Bartoszyce
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: emiliapaslawska@outlook.com
www:
Facebook: Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna, Bartoszyce Facebook: Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna, Bartoszyce - brak danych Linkedin: Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna, Bartoszyce - brak danych Instagram: Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna, Bartoszyce> - brak danych Twitter: Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna, Bartoszyce - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Bartoszyce


Misiarz Wacław, adwokat. Kancelaria.

Warszawska 10 lok. 1, 11-200 Bartoszyce

tel: 89 762 25 38

email: adwokat.waclaw.misiarz@onet.eu

Wojciechowski Wojciech. Kancelaria Adwokacka.

Kętrzyńska 5 lok. 4, 11-200 Bartoszyce

tel: 536252520

email: adwokat.wojciechowski@gmail.com

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bartoszycach Mariusz Goławski

ul. Kętrzyńska 25B / 2, 11-200 Bartoszyce

tel: 89 762 65 67

email: bartoszyce@komornik.pl

Pasławska Emilia. Kancelaria Prawna

Piłsudskiego 5a lok. 2, 11-200 Bartoszyce

tel: brak danych

email: emiliapaslawska@outlook.com

Kosiur Jadwiga. Kancelaria Radcy Prawnego

Bohaterów Warszawy 37, 11-200 Bartoszyce

tel: 897625926

email: jadwigakosiur@wp.pl



PRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Skarga pauliańska jak się bronić, dowód w procesie pauliańskim

Instytucja skargi paulińskiej, przewidziana jako podstawowy środek ochrony wierzyciela przed skutkami niewypłacalności dłużnika, uregulowana jest w Kodeksie cywilnym w art. 527 – 534. Ma ona zastosowanie w sytuacji nielojalnego zachowania się dłużnika, które prowadzi ...



Więcej artykułów




Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Bartoszyce

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Bartoszyce i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij




PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!



Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowek



Reprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.





Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto