Rozwód

i Podział majątku
Sandomierz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Sandomierz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Sandomierz

690 946 408

Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie

Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz
telefon: 502495159
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: orlowskam@onet.eu
www:
Facebook: Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie, Sandomierz Facebook: Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie, Sandomierz - brak danych Linkedin: Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie, Sandomierz - brak danych Instagram: Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie, Sandomierz> - brak danych Twitter: Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie, Sandomierz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Sandomierz


Lasota Marta. Kancelaria Adwokacka

Kościuszki 4 lok. 4, 27-600 Sandomierz

tel: 15 832 27 21

email: marta.lasota@poczta.fm

strona www

Korman Jacek. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Maciejowskiego 17, 27-600 Sandomierz

tel: 15 832 11 94

email: sandomierz2@komornik.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat. Kruk Paweł.

Mickiewicza 22, 27-600 Sandomierz

tel: 604565931

email: adwokat.pawel.kruk@interia.pl

Sochacka Ewa. Kancelaria notarialna

Kościuszki 6, 27-600 Sandomierz

tel: 15 832 45 43

email: ewa.sochacka@kin.pl

Wojas Ireneusz Maciej. Doradca Prawny

Kościuszki 3, 27-600 Sandomierz

tel: 505449536

email: ireneusz.wojas@gmail.com

Natoniewski Marcin Jerzy. Kancelaria Adwokacka.

Wojska Polskiego 12 lok. 9, 27-600 Sandomierz

tel: 785688101

email: marcinnatoniewski@wp.pl

Orłowska Monika. Kancelaria radcy prawnego. Porady prawne, opinie

Batalionów Chłopskich 6, 27-600 Sandomierz

tel: 502495159

email: orlowskam@onet.eu

Monika Orłowska Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Batalionów Chłopskich 6, 27-600 Sandomierz

tel: 502495159

email: orlowskam@onet.eu  

Frey Robert, dr. Kancelaria radcy prawnego

Krakowska 26, 27-600 Sandomierz

tel: 15 814 10 04

email: sandomierz@drfrey.plPRAWNIK RADZI


Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

W postępowaniu przed Sądem bardzo dużą rolę odgrywają terminy. Uchybienie terminowi spowoduje, że nawet jeśli ostatecznie czynności dokonamy, to będzie ona bezskuteczna. Przepisy przewidują jednak szczególną sytuację, w której otwierają możliwość do przywrócenia terminu na dokonanie czynności...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Sandomierz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Sandomierz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto