Rozwód

i Podział majątku
Strzelce Krajeńskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Strzelce Krajeńskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Strzelce Krajeńskie

690 946 408

MCL Kontakt

Katedralna 5/402
66-500 Strzelce Krajeńskie
telefon: 95 763 32 32
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: mclconsulting@oko-nie.com
www:
Facebook: MCL Kontakt, Strzelce Krajeńskie Facebook: MCL Kontakt, Strzelce Krajeńskie - brak danych Linkedin: MCL Kontakt, Strzelce Krajeńskie - brak danych Instagram: MCL Kontakt, Strzelce Krajeńskie> - brak danych Twitter: MCL Kontakt, Strzelce Krajeńskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Strzelce Krajeńskie


Gągało Przemysław. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Katedralna 5, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 763 17 65

email: strzelce@komornik.org

Stefańczyk Janusz. Kancelaria adwokacka

Katedralna 5, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 761 32 78

email: adwokat@stefanczyk-kancelaria.pl

Kancelaria Adwokacka Beata Wisiorowska Adwokat

Mickiewicza 2c, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 763 30 83

email: b.wisiorowska@wp.pl

Gabryelów Cezary Romuald, notariusz. Kancelaria notarialna

Brygady Saperów 21, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 763 52 14

email: cezary.gabryelow@izbanotarialna.szczecin.pl

Piekut Jan Marek. Kancelaria Notarialna

Ludowa 6/4, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 763 32 52

email: jan.piekut@izbanotarialna.szczecin.pl

MCL Kontakt

Katedralna 5/402, 66-500 Strzelce Krajeńskie

tel: 95 763 32 32

email: mclconsulting@oko-nie.comPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Strzelce Krajeńskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Strzelce Krajeńskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto