Rozwód

i Podział majątku
Piastów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Piastów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Piastów

690 946 408

Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk

Warszawska 29 A lok. 1
05-820 Piastów
telefon: 508294857
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: sekretariat@leas.pl
www:
Facebook: Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk, Piastów Facebook: Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk, Piastów - brak danych Linkedin: Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk, Piastów - brak danych Instagram: Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk, Piastów> - brak danych Twitter: Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk, Piastów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Piastów


Kancelaria Notarialna Edyta Tomaszewska Notariusz

Tadeusza Kościuszki 2E/U7B, 05-820 Piastów

tel: 780 022 619

email: tomaszewska@notariusze.waw.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie

Żbikowska 26, 05-820 Piastów

tel: 22 753 57 00

email: pruszkow3@komornik.pl

strona www

Bęczkowska-Raczyńska Aneta. Kancelaria Adwokacka.

al. Tysiąclecia 4 lok. 9, 05-820 Piastów

tel: 501150685

email: abr@adwokat-abr.pl

Ołdak-Jaczyńska Katarzyna, radca prawny. Kancelaria

Słowiańska 15, 05-820 Piastów

tel: 604983954

email: k.oldak_jaczynska@kancelaria-koj.pl

Tulejski Marcin. Kancelaria radcy prawnego

Skłodowskiej-Curie 37 lok. 105, 05-800 Piastów

tel: 609086706

email: mtulejski.kancelaria@wp.pl

Per Omnia. Kancelaria adwokacka. Krajnik-Partyka M.

Orzeszkowej 55 lok. U2, 05-820 Piastów

tel: 501135795

email: peromnia@peromnia.pl

Lege Artis. Kancelaria Radcy Prawnego. P. Bazyluk

Warszawska 29 A lok. 1, 05-820 Piastów

tel: 508294857

email: sekretariat@leas.plPRAWNIK RADZI


Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Postępowanie o ubezwłasnowolnienie wszczynane jest na wniosek, nie każdy jednak taki wniosek może złożyć. Kwestię tą reguluje art. 545 k.p.c., który nie pozostawiając w tym zakresie wątpliwości, enumeratywnie wylicza osoby do tego uprawnione. Osoba wszczynająca postępowanie o ubezwłasnowolnienie...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Piastów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Piastów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto