Rozwód

i Podział majątku
Augustów

87 555 59 18

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Augustów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Augustów

690 946 408

Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego

3 Maja 36
16-300 Augustów
telefon: 504725564
Zamów wizytę
woj. podlaskie
email: kondracka-basalaj@wp.pl
www:
Facebook: Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego, Augustów Facebook: Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego, Augustów - brak danych Linkedin: Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego, Augustów - brak danych Instagram: Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego, Augustów> - brak danych Twitter: Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego, Augustów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Augustów


Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Artwich

ul. Norwida 2/48, 16-300 Augustów

tel: 501662366

email: elzart@o2.pl

Kancelaria Prawna Sebastian Piekarski radca prawny

ul. 3 Maja 1, 16-300 Augustów

tel: 516290333

email: kancelaria@spiekarski.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Demski

ul. Słowackiego 10, 16-300 Augustów

tel: 697630009

email: vismaiorculpa@o2.pl

Szoda Marek. Kancelaria adwokacka

Brzostowskiego 10a lok. 10, 16-300 Augustów

tel: 87 643 70 35

email: adwokat_szoda@tlen.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Kornelius

Żabia 5 lok. 16, 16-300 Augustów

tel: 667564683

email: beatakornelius@tlen.pl

Skrzyński Czesław Kancelaria Adwokacka

Kościelna 4a, 16-300 Augustów

tel: 87 643 22 61

email: czeslaw.skrzynski@wp.pl

Dęmski Mirosław, adwokat. Kancelaria

Słowackiego 10, 16-300 Augustów

tel: 697630009

email: kancelaria.demski@gmail.com

Walulik-Paluch Anna, adwokat. Kancelaria

3 Maja 41 lok. 2, 16-300 Augustów

tel: 608331109

email: kancelaria.paluch@o2.pl

Piekarski Sebastian. Kancelaria prawna

3 Maja 1, 16-300 Augustów

tel: 516290333

email: kancelaria@spiekarski.pl

Kondracka-Basałaj Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego

3 Maja 36, 16-300 Augustów

tel: 504725564

email: kondracka-basalaj@wp.plPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Ochrona prywatności w internecie

Ochrona prywatności w internecie.

Obecnie, korzystanie z sieci jest nie tylko wygodne, ale stanowi integralną część naszego życia codziennego. Kupujemy online, korzystamy z aplikacji do zarządzania finansami. Przez internet rezerwujemy wizyty lekarskie, hotele...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Augustów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Augustów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto