Rozwód

i Podział majątku
Żnin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Żnin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Żnin

690 946 408

Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria

pl. Wolności 7
88-400 Żnin
telefon: 52 358 55 32
Zamów wizytę
woj. kujawsko-pomorskie
email: notariusz.znin@interia.pl
www:
Facebook: Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria, Żnin Facebook: Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria, Żnin - brak danych Linkedin: Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria, Żnin - brak danych Instagram: Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria, Żnin> - brak danych Twitter: Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria, Żnin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Żnin


Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora. Dawid Rzeski

Plac Wolności 5, 88-400 Żnin

tel: 690 539 512

email: biuro@rzeski-kancelaria.pl

Turek Leszek, notariusz. Kancelaria

pl. Wolności 12, 88-400 Żnin

tel: 52 302 05 09

email: leszek.turek@notariat.gdansk.pl

Pietrzyńska-Woelke Monika. Kancelaria radcy prawnego

1 Stycznia 14a, 88-400 Żnin

tel: 52 303 03 60

email: m.pietrzynska-woelke@radca.lex.pl

Kołaczyńska Natalia, notariusz. Kancelaria

pl. Wolności 7, 88-400 Żnin

tel: 52 358 55 32

email: notariusz.znin@interia.pl

Pietrzyńska-Woelke M. Kancelaria radcy prawnego

Niedziałkowskiego 2b lok. 9, 88-400 Żnin

tel: 52 302 88 39

email: woelke@radca.lex.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.


Dobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Dobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Zgodnie z brzmieniem normy zawartej w przepisie art. 17 § 1 Kodeksu karnego skarbowego, Sąd może udzielić zezwolenia na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności, jeżeli wina sprawcy i okoliczności popełnienia przestępstwa skarbowego


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Żnin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Żnin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto