Rozwód

i Podział majątku
Stęszew

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Stęszew

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Stęszew

690 946 408

Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego

Polna 9
62-060 Stęszew
telefon: 61 813 44 54
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: niakowska@op.pl
www:
Facebook: Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego, Stęszew Facebook: Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego, Stęszew - brak danych Linkedin: Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego, Stęszew - brak danych Instagram: Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego, Stęszew> - brak danych Twitter: Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego, Stęszew - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Stęszew


Baranowski & Idziak s.c. Kancelaria radców prawnych

Kościańska 53, 62-060 Stęszew

tel: 606116014

email: baranowski_idziak@vp.pl

Kokocińska G., doradca. Kancelaria radcy prawnego

Prusa 35, 62-060 Stęszew

tel: 61 813 51 69

email: doradca@efixpolska.com

Gewis. Biuro handlowo - prawne

Bukowska 15, 62-060 Stęszew

tel: 61 819 53 88

email: gewis@wp.pl

Kasprzak Joanna. Kancelaria radcy prawnego

Polna 9, 62-060 Stęszew

tel: 61 813 44 54

email: niakowska@op.pl

Rożniakowska Joanna. Kancelaria radcy prawnego

Polna 9, 62-060 Stęszew

tel: 501527719

email: rozniakowska@op.plPRAWNIK RADZI


Forma w jakiej powinna być udzielona darowizna

Forma w jakiej powinna być udzielona darowizna

Ustawodawca, chcąc zapewnić ochronę interesów stron umowy darowizny, jak i zabezpieczyć interesy Państwa, w związku z podatkiem od spadków i darowizn, wprowadza szczególną formę ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Stęszew

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Stęszew i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto