Rozwód

i Podział majątku
Mława

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Mława

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Mława

690 946 408

Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

Warszawska 1 lok. 14
06-500 Mława
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: sienkiewicz.karol@wp.pl
www:
Facebook: Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka, Mława Facebook: Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka, Mława - brak danych Linkedin: Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka, Mława - brak danych Instagram: Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka, Mława> - brak danych Twitter: Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka, Mława - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Mława


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie. Berdyga J. Dawniej rewir 2

Długa 9a/1, 06-500 Mława

tel: 23 655 34 57

email: mlawa2@komornik.pl

strona www

Cegielska Barbara. Kancelaria notarialna

Długa 9a, 06-500 Mława

tel: 23 655 10 25

email: b.cegielska@notariusze.waw.pl

Żandarska-Nehring Beata. Kancelaria notarialna

Warszawska 1 lok. 17, 06-500 Mława

tel: 23 655 29 76

email: beata.zandarska-nehring@notariusze.lodz.pl

Wolański Counsels. Wolański T.

Związku Walki Młodych 14, 06-500 Mława

tel: 53 632 85 72

email: biuro@wolanskicounsels.pl

Jeziorscy Teresa, Andrzej, adwokaci. Kancelaria s.c.

Żwirki 26f, 06-500 Mława

tel: 23 655 24 06

email: kancelariajeziorscy@op.pl

Wtulich Cezary. Kancelaria adwokacka

Sądowa 5, 06-500 Mława

tel: 606831319

email: kancelariawtulich@wp.pl

Tuszyńska Teresa, Hołownia Piotr. Kancelaria Notarialna s.c.

Żeromskiego 4, 06-500 Mława

tel: 23 654 34 17

email: piotr.holownia@notariusze.lodz.pl

Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

Warszawska 1 lok. 14, 06-500 Mława

tel: brak danych

email: sienkiewicz.karol@wp.pl

Uniewicz Tomasz. Kancelaria adwokacka

Sądowa 3a, 06-500 Mława

tel: 604134984

email: t.uniewicz@interia.pl

Kancelaria Adwokacka Tomasz Uniewicz

ul. Sądowa 3A, 06-500 Mława

tel: 604 134 984

email: t.uniewicz@interia.plPRAWNIK RADZI


Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK - co trzeba wiedzieć

PPK - to dobrowolny system, za pomocą którego wszyscy pracujący Polacy płacący składki na ZUS (niezależnie od formy zatrudnienia) będą oszczędzać na przyszłą emeryturę. Program powstał po to, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe obywateli.


Przestępstwo zniesławienia

Przestępstwo zniesławienia

Wśród przestępstw przeciwko czci i nietykalności cielesnej Kodeks karny wymienia w art. 212 przestępstwo zniesławienia. W myśl tego przepisu odpowiada ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Pomówienie powinno dotyczyć...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Mława

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Mława i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto