Rozwód

i Podział majątku
Brzozów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Brzozów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Brzozów

690 946 408

Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria

Mickiewicza 26
36-200 Brzozów
telefon: 13 434 33 22
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: kancelaria@karas.in
www:
Facebook: Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria, Brzozów Facebook: Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria, Brzozów - brak danych Linkedin: Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria, Brzozów - brak danych Instagram: Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria, Brzozów> - brak danych Twitter: Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria, Brzozów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Brzozów


Kancelaria Adwokacka. A. Bok-Kumar

Witosa 35 lok. 13, 36-200 Brzozów

tel: 697085777

email: a.kumar@poczta.fm

Krupa-Grysztar Agnieszka. Kancelaria Adwokacka.

pl. Grunwaldzki 5 lok. 2, 36-200 Brzozów

tel: 506094474

email: agnieszka_krupa@vp.pl

Szarek Anna. Kancelaria Adwokacka.

Kopernika 2a, 36-200 Brzozów

tel: 665494056

email: aszareek@gmail.com

Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria

Mickiewicza 26, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 33 22

email: kancelaria@karas.in

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś

ul. Mickiewicza 26, 36-200 Brzozów

tel: brak danych

email: kancelaria@karas.in

Karaś Tomasz. Kancelaria notarialna

Armii Krajowej 2, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 16 41

email: kancelaria@tomaszkaras.pl

Karaś Roman. Kancelaria notarialna

Kościuszki 4, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 18 05

email: notariusz.brzozow@wp.pl

Bober Łukasz Kancelaria Adwokacka

Mickiewicza 33, 36-200 Brzozów

tel: 696462271

email: www.lukasbober@onet.euPRAWNIK RADZI


Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Polskie prawo rodzinne przewiduje obowiązek przyczyniania się do zaspokajania potrzeb rodziny. Jednak zdarzają się zbyt często sytuacje, w których istnieje potrzeba wystąpienia do sądu o ustanowienie alimentów.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Brzozów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Brzozów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto