Rozwód

i Podział majątku
Brzozów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Brzozów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Brzozów

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś

ul. Mickiewicza 26
36-200 Brzozów
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: kancelaria@karas.in
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś, Brzozów Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś, Brzozów - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś, Brzozów - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś, Brzozów> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś, Brzozów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Brzozów


Kancelaria Adwokacka. A. Bok-Kumar

Witosa 35 lok. 13, 36-200 Brzozów

tel: 697085777

email: a.kumar@poczta.fm

Krupa-Grysztar Agnieszka. Kancelaria Adwokacka.

pl. Grunwaldzki 5 lok. 2, 36-200 Brzozów

tel: 506094474

email: agnieszka_krupa@vp.pl

Szarek Anna. Kancelaria Adwokacka.

Kopernika 2a, 36-200 Brzozów

tel: 665494056

email: aszareek@gmail.com

Karaś Tomasz, radca prawny. Kancelaria

Mickiewicza 26, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 33 22

email: kancelaria@karas.in

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Karaś

ul. Mickiewicza 26, 36-200 Brzozów

tel: brak danych

email: kancelaria@karas.in

Karaś Tomasz. Kancelaria notarialna

Armii Krajowej 2, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 16 41

email: kancelaria@tomaszkaras.pl

Karaś Roman. Kancelaria notarialna

Kościuszki 4, 36-200 Brzozów

tel: 13 434 18 05

email: notariusz.brzozow@wp.pl

Bober Łukasz Kancelaria Adwokacka

Mickiewicza 33, 36-200 Brzozów

tel: 696462271

email: www.lukasbober@onet.euPRAWNIK RADZI


Jakie są formalności spadkowe?

Jakie są formalności spadkowe?

Po śmierci spadkodawcy przychodzi czas na załatwienie kwestii formalnych związanych z nabyciem pozostawionego majątku spadkodawcy. Jedną z pierwszych rzeczy, o które należy zadbać, jest stwierdzenie nabycia spadku. Najprościej rzecz ujmując, to dowód, że dana osoba ma uprawnienia do spadku...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Brzozów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Brzozów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto