Rozwód

i Podział majątku
Gostynin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Gostynin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Gostynin

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak

Zakładowa 10 lok. 4
09-500 Gostynin
telefon: 694382300
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: s.majchrzak@kancelaria-majchrzak.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak, Gostynin Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak, Gostynin - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak, Gostynin - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak, Gostynin> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak, Gostynin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Gostynin


Kancelaria Notarialna Barbara Danielewicz

3 Maja 31, 09-500 Gostynin

tel: 24 235 48 24

email: barbara.danielewicz@notariusz.lodz.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Eliza Kacprzycka

ul. Jana Pawła II 2e lok. 1, 09-500 Gostynin

tel: 663 114 693

email: elizakacprzycka@gmail.com

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska

Wojska Polskiego 37, 09-500 Gostynin

tel: 24 235 90 50

email: gostynin@komornik.pl

Policiewicz Marcin. Kancelaria adwokacka

3 Maja 26a, 09-500 Gostynin

tel: 24 235 21 91

email: marcin.policiewicz@op.pl

Morawska-Anyszka Agnieszka, notariusz. Kancelaria

Jana Pawła II 2c, 09-500 Gostynin

tel: 24 235 26 50

email: notariusz.gostynin@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Sylwia Majchrzak

Zakładowa 10 lok. 4, 09-500 Gostynin

tel: 694382300

email: s.majchrzak@kancelaria-majchrzak.pl

Stefaniak Tomasz. Kancelaria adwokacka

Rynek 9, 09-500 Gostynin

tel: 604253135

email: tomaszstefaniak@adwokat.plPRAWNIK RADZI


Czy umowa może okazać się nieważna?

Czy umowa może okazać się nieważna?

Przepisy Kodeksu cywilnego normują sytuację, w której czynność prawna, zarówno jednostronna jak i umowa, może okazać się nieważna. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, lecz ogólna zasada stanowi, że treść czynności prawnej nie może wykraczać poza pewne, określone oczywiście przepisami...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Gostynin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Gostynin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto