Rozwód

i Podział majątku
Baranowo

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Baranowo

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Baranowo

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus

Słoneczna 10
63-604 Baranowo
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: asia.mus@op.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus, Baranowo Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus, Baranowo - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus, Baranowo - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus, Baranowo> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus, Baranowo - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Baranowo


Mikołajczak-Waligórska Agata, radca prawny. Kancelaria

Złota 17, 62-081 Baranowo

tel: 602282713

email: agatamw@poczta.onet.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Mus

Słoneczna 10, 63-604 Baranowo

tel: brak danych

email: asia.mus@op.pl

BMG. Kancelaria radcy prawnego. Graja B.M.

Rubinowa 13, 62-081 Baranowo

tel: brak danych

email: kancelariabmg@poczta.onet.pl

Kancelaria Adwokacka Magdalena Pietruszewska-Wasilewska

Poznańska 1, 62-081 Baranowo

tel: 606444704

email: magdapkancelaria@wp.pl

Barańska Marzena. Kancelaria radcy prawnego

Rubinowa 6, 62-081 Baranowo

tel: 61 814 23 61

email: marzena.baranska@amu.edu.plPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Ochrona danych osobowych

RODO czyli przepisy o ochronie danych osobowych

Danymi osobowymi są informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej, takie jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Baranowo

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Baranowo i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto