Rozwód

i Podział majątku
Jabłonna

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Jabłonna

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Jabłonna

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak

Grabsztyny 3 lok. 31
05-110 Jabłonna
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: kancelaria@annamarcysiak.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak, Jabłonna Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak, Jabłonna - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak, Jabłonna - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak, Jabłonna> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak, Jabłonna - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Jabłonna


Aleksander Kowalski Kancelaria Radcy Prawnego

Zegrzyńska 4, 05-110 Jabłonna

tel: brak danych

email: a.kowalski1986@o2.pl

Chełchowski Andrzej. Kancelaria radcy prawnego

Bukowa 10, 05-110 Jabłonna

tel: 22 767 66 30

email: achelchowski@yahoo.com

Nejburg Elżbieta, adwokat. Kancelaria

Wiejska 8, 05-110 Jabłonna

tel: 602529656

email: enejburg@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Marcysiak

Grabsztyny 3 lok. 31, 05-110 Jabłonna

tel: brak danych

email: kancelaria@annamarcysiak.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Michalak-Oleszczuk

Sadowa 16 lok. 48, 05-110 Jabłonna

tel: 500072048

email: katarzyna.michalak-oleszczuk@adwokatura.pl

Mojsik Jan. Kancelaria radcy prawnego

Milenijna 7, 05-110 Jabłonna

tel: 601637574

email: mojsik71@tlen.plPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Jabłonna

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Jabłonna i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto