Rozwód

i Podział majątku
Tarnobrzeg

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Tarnobrzeg

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Tarnobrzeg

690 946 408

Kancelaria Prawna LEXUS

Grota Roweckiego 6
39-400 Tarnobrzeg
telefon: 15 641 52 53
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: biuro@kplexus.pl
www:
Facebook: Kancelaria Prawna LEXUS, Tarnobrzeg Facebook: Kancelaria Prawna LEXUS, Tarnobrzeg - brak danych Linkedin: Kancelaria Prawna LEXUS, Tarnobrzeg - brak danych Instagram: Kancelaria Prawna LEXUS, Tarnobrzeg> - brak danych Twitter: Kancelaria Prawna LEXUS, Tarnobrzeg - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Tarnobrzeg


Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Serafin

Plac Bartosza Głowackiego 15, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 509857440

email: adwokat.serafin@gmail.com

LEXTA Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Sarzyński

Sikorskiego 2, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 880 990 002

email: grzegorz.sarzynski@adwokatura.pl

Stępień Jan, adwokat. Kancelaria

pl. Głowackiego 23 lok. 8, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 695941842

email: adwokat@janstempien.pl

Kancelaria prawna Nowak & Wróblewski. Radca prawny

Szeroka 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 823 51 67

email: kancelaria@nowak-wroblewski.pl

Kancelaria Prawna LEXUS

Grota Roweckiego 6, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 641 52 53

email: biuro@kplexus.pl

Kancelaria Radców Prawnych Dec & Sabat s.c.

ul. Grota Roweckiego 2, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 641 52 22, 0 609 141 280

email: kancelaria.dec.sabat@wp.pl

Biuro Patentowe Zbigniew Gronek

ul. Szklana 70, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 692178863

email: topgron@poczta.onet.pl

Tomasz Wróblewski Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Szeroka 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 823 51 67, 0 606 309 720

email: twroblewski@o2.pl

Łepski Ryszard. Kancelaria adwokacka

Sienkiewicza 23 lok. 1, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 822 93 08

email: adwlepski@op.pl

Gładysz Zofia, mgr. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 20, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 502675775

email: adwokat.gladysz@wp.plPRAWNIK RADZI


Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

W postępowaniu przed Sądem bardzo dużą rolę odgrywają terminy. Uchybienie terminowi spowoduje, że nawet jeśli ostatecznie czynności dokonamy, to będzie ona bezskuteczna. Przepisy przewidują jednak szczególną sytuację, w której otwierają możliwość do przywrócenia terminu na dokonanie czynności...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Tarnobrzeg

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Tarnobrzeg i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto