Rozwód

i Podział majątku
Lębork

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Lębork

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Lębork

690 946 408

Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,

ul. Okrzei 7/1
84-300 Lębork
telefon: 59/ 862 15 19, 517 740 222
woj. pomorskie
email: adwokat.kulwikowski@gmail.com
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,, Lębork - brak danych Linkedin: Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,, Lębork - brak danych Instagram: Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,, Lębork> - brak danych Twitter: Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,, Lębork - brak danych

Inne w mieście Lębork


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Artur Wojtasik

Plac Pokoju 10, 84-300 Lębork

tel: 797 066 082

email: kancelaria@komornik.lebork.pl

Żurawski Wiesław Kancelaria Adwokacka

Al. Wolności 55A, 84-300 Lębork

tel: 500 060 993

email:

Kancelaria Prawno-Podatkowa LEXIN Zbigniew Koss

Aleja Wolności, 84-300 Lębork

tel: 59 863 31 26, fax 59 722 20 17

email: kancelaria-lexin@home.pl  

strona www

Obolewski Krzysztof. Kancelaria adwokacka

Przyzamcze 1, 84-300 Lębork

tel: 59 841 28 20

email: kobolewski@gmail.com

strona www

Wenta Krzysztof. Kancelaria Adwokacka

Przyzamcze 1, 84-300 Lębork

tel: 500217807

email: krzysztof.wenta@o2.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka, Rafał Kulwikowski - Adwokat,

ul. Okrzei 7/1, 84-300 Lębork

tel: 59/ 862 15 19, 517 740 222

email: adwokat.kulwikowski@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Obolewski

Przyzamcze 1, 84-300 Lębork

tel: 59 841 28 20, 502 559 419

email: kobolewski@gmail.com

Szymańska Anna Szymański Radosław Kancelaria Adwokacka s.c.

Bolesława Krzywoustego 29 O lok. 6, 84-300 Lębork

tel: 22 412 86 68

email: adwokat.szymanska@wp.pl

Kulwikowski Rafał, adwokat

Okrzei 7 lok. 1, 84-300 Lębork

tel: 59 862 15 19

email: adwokatkulwikowski.sekretariat@gmail.com

Łyczak Aleksandra, radca prawny

Zwycięstwa 37 lok. 6, 84-300 Lębork

tel: 606931262

email: alyczak@op.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Lębork i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Notariusze, adwokaci i radcy prawni - absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów, będą pomocni w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej,mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo karne, prawo rodzinne, cywilne, podatkowe, międzynarodowe, gospodarcze i wiele innych. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc adwokata, radcy lub notariusza może być niezbędna, a nawet wymagana:

● Porady: Udzielanie porad w różnych dziedzinach. Jeśli masz pytania dotyczące swoich praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych kwestii, tylko taka osoba zapewnić ci należytą wiarygodność informacji i wskazówek.
● Sprawy sądowe: Wiedza i doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądzie.
● Negocjacje i mediacje: Mogą pełnić rolę Twojego reprezentanta w sytuacji negocjacji i mediacji w celu osiągnięcia porozumienia między stronami.
● Odzyskiwanie należności: W przypadku konieczności dochodzenia należności przed sądem - adwokat lub radca zgromadzi i przygotuje niezbędną dokumentację, sformułuje pozew o zapłatę oraz nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Transakcje biznesowe: Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz zawrzeć umowę biznesową, specjalista może pomóc w przygotowaniu i negocjowaniu umowy w celu ochrony twoich interesów. Albo doradzić w sprawach gospodarczych, dotyczących własności intelektualnej, podatków i innych kwestii.
● Spadki i planowanie majątku: Osoby specjalizujące się w prawie spadkowym mogą pomóc w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Mogą również występować jako zastępca procesowy w sprawach spadkowych i zapewnić, że będziesz wspierany na każdym etapie postępowania.
● Czynności notarialne podejmowane przez notariusza w ramach jego zawodu, nadają pewności poprzez udokumentowanie i poświadczanie różnego rodzaju czynności prawnych i faktycznych, których dokonanie ma charakter urzędowy i wiążący.


Kancelaria prawna Lębork - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa naszych stronach znajdziesz wiele ciekawych informacji na wybrane z zakresu prawa, które pomogą Ci podjąć ważne decyzje. Jednak w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebujesz wiarygodnej pomocy, zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą. Pamiętaj, że każda sytuacja życiowa może być odmienna i będzie wymagać indywidualnego podejścia.

Jeżeli nie chcesz pozostawiać przypadkowi istotnych kwestii zwiazanych z rozwodem, sprawy majątkowej lub dotyczącej innych kwestii, to warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Udział specjalisty gwarantuje właściwy i rzetelny przebieg każdego postępowania, a znajomość procedur zapewnia możliwie jak największe skrócenie czasu postępowania. Taka pomoc chroni przed ewentualnymi konsekwencjami błędnych decyzji lub brakiem znajomości przepisów, które mogą pojawić się także w przyszłości.Pomoc adwokata w Lębork lub kancelarii adwokackich Lębork? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i inne.
Czym się różni adwokat, radca prawny, doradca prawny przeczytasz w tym artykule.

Jak wykorzystywać opinie na temat usług kancelarii? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Dlaczego należy uważać zarówno na negatywne jak i pozytywne opinie na temat usług firm prawniczych?

Współcześnie w sieci internetowej można znaleźć wiele różnych opinii na temat jakości świadczonych usług czy dostępnych jakości towarów. Dotyczy to również opinii na temat usług prawnych, świadczonych przez firmy prawnicze. Jak bardzo są one wiarygodne? Musisz wiedzieć, że zarówno dobre jak i złe opinie można kupić (!!!) lub samodzielnie wygenerować, dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Pełen profesjonalizm stanowi wyznacznik tego zawodu. Są oni osobami zaufania publicznego, którym powierzane są najważniejsze kwestie w trudnych sytuacjach. Rzetelna pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie są integralną częścią roli każdego adwokata, radcy, notariusza.

Mając świadomość możliwości manipulacji, jako serwis BiuraPrawne.com nie udostępniamy żadnych opinii na temat działających podmiotów. Jesteśmy wręcz pewni, że każdy prawnik będzie w czyimś mniemaniu godny realnych, pozytywnych opinii. Musimy także zaznaczyć, że każda opinia jest subiektywna i najczęściej wynika z niewielkiego zorientowania klienta w przepisach i procedurych prawnych. Może się także wydawać, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Często jest to bardzo mylące.Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej