Rozwód

i Podział majątku
Siewierz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Siewierz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Siewierz

690 946 408

Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c.

Kopernika 2
42-470 Siewierz
telefon: 32 671 31 11
Zamów wizytę
woj. śląskie
email: rejentmagda@wp.pl
www:
Facebook: Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c., Siewierz Facebook: Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c., Siewierz - brak danych Linkedin: Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c., Siewierz - brak danych Instagram: Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c., Siewierz> - brak danych Twitter: Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c., Siewierz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Siewierz


Lebiocki Józef, adwokat. Kancelaria

Czarnieckiego 2, 42-470 Siewierz

tel: 604626554

email: j.lebiocki@poczta.onet.pl

Szlachta Jan. Kancelaria prawnicza

Oleśnickiego 7, 42-470 Siewierz

tel: 607112304

email: j.szlachta@interia.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marzena Tomasik-Baprowska

Oleśnickiego 19, 42-470 Siewierz

tel: brak danych

email: marzena.tomasik@gmail.com

Mazoń Krzysztof, notariusz. Kancelaria

Zielona 5a, 42-470 Siewierz

tel: 32 674 23 45

email: rejent@adres.pl

Kancelara notarialna Magdalena Mazoń-Witkowska - Paweł Witkowski Notariusze s.c.

Kopernika 2, 42-470 Siewierz

tel: 32 671 31 11

email: rejentmagda@wp.pl

Witkowski Paweł. Kancelaria Notarialna.

Kopernika 2, 42-470 Siewierz

tel: 32 671 31 11

email: rejentmagda@wp.plPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Siewierz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Siewierz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto