Rozwód

i Podział majątku
Wolsztyn

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wolsztyn

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wolsztyn

690 946 408

Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna

Poniatowskiego 5a
64-200 Wolsztyn
telefon: 68 384 33 84
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: jaskiewi@rejent.poznan.pl
www:
Facebook: Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna, Wolsztyn Facebook: Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna, Wolsztyn - brak danych Linkedin: Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna, Wolsztyn - brak danych Instagram: Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna, Wolsztyn> - brak danych Twitter: Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna, Wolsztyn - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wolsztyn


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Beata Cichy

Przemysłowa 2, 64-200 Wolsztyn

tel: 68 347 42 24

email: komornik@wolsztyn.komornik.zgo.pl

strona www

Marcin Badura Kancelaria Radcy Prawnego

ul. 5 Stycznia 30/A, 64-200 Wolsztyn

tel: 68 347 26 32, fax 68 347 26 33

email: m.badura@mbkancelaria.pl

Jaśkiewicz Scholastyka. Kancelaria notarialna

Poniatowskiego 5a, 64-200 Wolsztyn

tel: 68 384 33 84

email: jaskiewi@rejent.poznan.pl

Katyńska-Urban Janina. Kancelaria notarialna

Poniatowskiego 16, 64-200 Wolsztyn

tel: 68 384 55 70

email: katynska@rejent.poznan.pl

Badura Marcin. Kancelaria radcy prawnego

5 Stycznia 30 lok. A, 64-200 Wolsztyn

tel: 68 347 26 32

email: marcinbadura@gmail.com

Trudnowska Ewa, Trudnowski Włodzimierz. Kancelaria adwokacka

Poniatowskiego 5b, 64-200 Wolsztyn

tel: 602156460

email: wlodzimierz.trudnowski@adwokatura.plPRAWNIK RADZI


Czy umowa może okazać się nieważna?

Czy umowa może okazać się nieważna?

Przepisy Kodeksu cywilnego normują sytuację, w której czynność prawna, zarówno jednostronna jak i umowa, może okazać się nieważna. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, lecz ogólna zasada stanowi, że treść czynności prawnej nie może wykraczać poza pewne, określone oczywiście przepisami...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wolsztyn

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wolsztyn i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto