Rozwód

i Podział majątku
Strzelce Opolskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Strzelce Opolskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Strzelce Opolskie

690 946 408

Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria

Zamkowa 1
47-100 Strzelce Opolskie
telefon: 77 461 09 97
Zamów wizytę
woj. opolskie
email: radcagladysz@gmail.com
www:
Facebook: Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria, Strzelce Opolskie Facebook: Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria, Strzelce Opolskie - brak danych Linkedin: Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria, Strzelce Opolskie - brak danych Instagram: Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria, Strzelce Opolskie> - brak danych Twitter: Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria, Strzelce Opolskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Strzelce Opolskie


Ogaza Monika. Kancelaria adwokacka

Marka Prawego 24 lok. 16, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 730088799

email: adwokat@ogaza.com

Zaremba Grzegorz. Kancelaria radcy prawnego

Świerczewskiego 12 lok. 5, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: brak danych

email: grzegorz.zaremba@op.pl

K & W Sp. z o.o. Kancelaria

Wojska Polskiego 2, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 77 462 12 40

email: info@kanzlei.biz

Przybyłek Aneta, Zabielska Barbara, Zabielski Igor, Kancelaria notarialna

Marka Prawego 30 lok. 1, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 77 463 09 40

email: kancelaria@notariuszstrzelce.pl

Pasieka Łukasz. Kancelaria Radcy Prawnego.

Grunwaldzka 1, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 516245654

email: lpasieka@op.pl

Dyja Krzysztof, radca prawny

Marka Prawego 24 lok. 7, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 77 440 08 52

email: mdyja1@wp.pl

Gładysz Marek, radca prawny. Kancelaria

Zamkowa 1, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 77 461 09 97

email: radcagladysz@gmail.com

Baluch Waldemar, Gola Marek. Kancelaria radców prawnych s.c.

Krakowska 18, 47-100 Strzelce Opolskie

tel: 77 461 08 89

email: waldemar.baluch@gmail.comPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Strzelce Opolskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Strzelce Opolskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto