Rozwód

i Podział majątku
Lwówek Śląski

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Lwówek Śląski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Lwówek Śląski

690 946 408

Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria

Jaśkiewicza 3
59-600 Lwówek Śląski
telefon: 75 646 14 41
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: edyta.gaj@op.pl
www:
Facebook: Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria, Lwówek Śląski Facebook: Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria, Lwówek Śląski - brak danych Linkedin: Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria, Lwówek Śląski - brak danych Instagram: Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria, Lwówek Śląski> - brak danych Twitter: Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria, Lwówek Śląski - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Lwówek Śląski


Król Bogusław, adwokat. Kancelaria

al. Wojska Polskiego 15, 59-600 Lwówek Śląski

tel: 602689981

email: boguslaw.krol@neostrada.pl

Gajewska Edyta, adwokat. Kancelaria

Jaśkiewicza 3, 59-600 Lwówek Śląski

tel: 75 646 14 41

email: edyta.gaj@op.pl

Nazarkiewicz Jolanta. Kancelaria notarialna

Orzeszkowej 27-29, 59-600 Lwówek Śląski

tel: 75 782 29 57

email: kancelaria.notarialna.j.nazarkiewicz@interia.pl

Sasin Tomasz. Kancelaria radcy prawnego

Nowy Świat 15, 59-600 Lwówek Śląski

tel: 608211117

email: prawnikts@wp.plPRAWNIK RADZI


Jakie są formalności spadkowe?

Jakie są formalności spadkowe?

Po śmierci spadkodawcy przychodzi czas na załatwienie kwestii formalnych związanych z nabyciem pozostawionego majątku spadkodawcy. Jedną z pierwszych rzeczy, o które należy zadbać, jest stwierdzenie nabycia spadku. Najprościej rzecz ujmując, to dowód, że dana osoba ma uprawnienia do spadku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Lwówek Śląski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Lwówek Śląski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto