Rozwód

i Podział majątku
Wadowice

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wadowice

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wadowice

690 946 408

Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria

Żwirki i Wigury 1/1
34-100 Wadowice
telefon: 33 823 42 77
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: w_bursztyn_kancelaria@vp.pl
www:
Facebook: Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria, Wadowice Facebook: Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria, Wadowice - brak danych Linkedin: Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria, Wadowice - brak danych Instagram: Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria, Wadowice> - brak danych Twitter: Bursztyn Władysław, mgr adwokat. Kancelaria, Wadowice - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wadowice


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Mirosława Wójcicka

Mickiewicza 27 lok. 7, 34-100 Wadowice

tel: 33 873 26 65

email: wadowice.wojcicka@komornik.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Łukasz Kołodziejczyk

Stefana Batorego 2a/400, 34-100 Wadowice

tel: 33 823 33 41

email: wadowice@komornik.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Andrzej Kojder

Pl. Jana Pawła II 11, 34-100 Wadowice

tel: 33 823 28 85

email: akojder@interia.pl

Kociszewski Tadeusz, adwokat. Kancelaria

Żwirki i Wigury 4, 34-100 Wadowice

tel: 33 823 39 80

email: adw.kociszewski@gmail.com

Bizoń Tomasz. Kancelaria adwokacka

Żwirki i Wigury 4, 34-100 Wadowice

tel: 602552857

email: adwokat.bizon@gmail.com

Wawro Magdalena. Kancelaria adwokacka.

Słowackiego 6, 34-100 Wadowice

tel: 33 483 30 11

email: adwokat.mwawro@gmail.com

Kojder Andrzej. Kancelaria adwokacka. Prawo karne, prawo cywilne

pl. Jana Pawła II 12, 34-100 Wadowice

tel: 602184811

email: akojder@interia.pl

Musiał Anna, notariusz

Żwirki i Wigury 10 lok. 1, 34-100 Wadowice

tel: 33 873 18 18

email: anna.musial@kin.pl

Kurowski Marcin. Kancelaria radcy prawnego

Żwirki i Wigury 10 lok. 5, 34-100 Wadowice

tel: 508878132

email: biuro@kancelaria-kurowski.pl

Kurowski M., Kołcon P. Kancelaria radców prawnych

Żwirki i Wigury 4, 34-100 Wadowice

tel: 33 823 20 47

email: biuro@kancelaria-radcow.com.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Polskie prawo rodzinne przewiduje obowiązek przyczyniania się do zaspokajania potrzeb rodziny. Jednak zdarzają się zbyt często sytuacje, w których istnieje potrzeba wystąpienia do sądu o ustanowienie alimentów.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wadowice

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wadowice i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto