Rozwód

i Podział majątku
Tarnobrzeg

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Tarnobrzeg

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Tarnobrzeg

690 946 408

Bożek Alicja. Kancelaria Radcy Prawnego.

Sztygarów 3
39-400 Tarnobrzeg
telefon: brak danych
woj. podkarpackie
email: alabozek@wp.pl
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Bożek Alicja. Kancelaria Radcy Prawnego., Tarnobrzeg - brak danych Linkedin: Bożek Alicja. Kancelaria Radcy Prawnego., Tarnobrzeg - brak danych Instagram: Bożek Alicja. Kancelaria Radcy Prawnego., Tarnobrzeg> - brak danych Twitter: Bożek Alicja. Kancelaria Radcy Prawnego., Tarnobrzeg - brak danych

Inne w mieście Tarnobrzeg


LEXTA Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Sarzyński

Sikorskiego 2, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 880 990 002

email: grzegorz.sarzynski@adwokatura.pl

Stępień Jan, adwokat. Kancelaria

pl. Głowackiego 23 lok. 8, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 695941842

email: adwokat@janstempien.pl

strona www

Kancelaria prawna Nowak & Wróblewski. Radca prawny

Szeroka 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 823 51 67

email: kancelaria@nowak-wroblewski.pl

Kancelaria Prawna LEXUS

Grota Roweckiego 6, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 641 52 53

email: biuro@kplexus.pl

Kancelaria Radców Prawnych Dec & Sabat s.c.

ul. Grota Roweckiego 2, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 641 52 22, 0 609 141 280

email: kancelaria.dec.sabat@wp.pl

Biuro Patentowe Zbigniew Gronek

ul. Szklana 70, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 692178863

email: topgron@poczta.onet.pl

Tomasz Wróblewski Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Szeroka 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 823 51 67, 0 606 309 720

email: twroblewski@o2.pl

Łepski Ryszard. Kancelaria adwokacka

Sienkiewicza 23 lok. 1, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 822 93 08

email: adwlepski@op.pl

Gładysz Zofia, mgr. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 20, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 502675775

email: adwokat.gladysz@wp.pl

Kokowski Tomasz. Kancelaria adwokacka

Piłsudskiego 8, 39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 822 88 50

email: adwtpk@poczta.onet.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Tarnobrzeg i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Notariusze, adwokaci i radcy prawni to absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów. Ich pomoc przyda się w wielu w różnych sytuacjach życiowych. Mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo karne, prawo cywilne, podatkowe, międzynarodowe oraz inne. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc adwokata, radcy lub notariusza może być niezbędna, a nawet wymagana:

● Spory i sprawy sądowe. To specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami.
● Porady.. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące swoich praw i obowiązków, zapisów umów, pracy, testamentu, spadku, prawa rodzinnego lub majątkowego a także innych kwestii - to taki specjalista może dostarczyć ci odpowiednich informacji i wskazówek dalszego postępowania.
● Mediacje i negocjacje. Mogą pełnić rolę Twojego reprezentanta w trakcie negocjacji i mediacji celem ugodowego rozwiązania sporów i osiągnięcia porozumienia między stronami - posiadają umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, które mogą pomóc w osiągnięciu satysfakcjonującego dla ciebie wyniku.
● Odzyskiwanie Twoich należności: Pomogą odzyskać przysługujące Tobie należności. Na etapie windykacji polubownej przygotują wezwanie do zapłaty, poprowadzą negocjacje z dłużnikiem. W przypadku konieczności dochodzenia należności przed sądem - adwokat lub radca zbierze i przygotuje niezbęde dokumenty, sformułuje pozew o zapłatę a po uzyskaniu wyroku i tytułu wykonawczego nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Transakcje biznesowe: Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz zawrzeć umowę biznesową, specjalista może pomóc w przygotowaniu i negocjowaniu umowy dla zapewnienia Twoich interesów. Może również doradzić w sprawach gospodarczych, dotyczących własności intelektualnej, podatków i innych w kwestiach biznesowych.
● Spadki i planowanie majątku: Notariusze oraz specjaliści prawa spadkowego mogą pomóc w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Mogą również występować jako zastępca procesowy w sprawach spadkowych. Zapewni to, że Twój majątek jest chroniony na każdym etapie postępowania.

Kancelaria prawna Tarnobrzeg - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaW przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebujesz wiarygodnej pomocy i odpowiedniego wsparcia, zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą. Każda sytuacja zyciowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.
Zapewne nie chcesz pozostawiać przypadkowi tak istotnych kwestii jak na rozwód, sprawa majątkowa, zachowek? W takim razie wybierz pomoc profesjonalisty. To gwarantuje właściwy i rzetelny przebieg każdego postępowania, a znajomość procedur pozwala na możliwie jak największe skrócenie czasu trwania postępowania. Taka pomoc chroni przed ewentualnymi konsekwencjami błędnych decyzji lub brakiem znajomości przepisów, które mogą pojawić się również w przyszłości.

Pomoc adwokata w Tarnobrzeg lub kancelarii adwokackich Tarnobrzeg? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i inne.
Czym się różni adwokat, radca prawny, doradca prawny przeczytasz w tym artykule.

Kompleksowa obsługa prawna - jakie opinie?

Aktualnie internet przepełniony jest wszelakimi opiniami na temat prowadzonych działalności, świadczonych usług, jakości towarów. Ponieważ dobre opinie można kupić (!!!) lub wygenerować, ich wiarygodność pozostawia wiele do życzenia. Dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Najwyższy profesjonalizm jest(!) wyznacznikiem tego zawodu. To osoby zaufania publicznego i to im w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze kwestie. Najlepsza pomoc oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie są rolą każdego adwokata, radcy, notariusza.

Bedąc świadomym manipulacji, jako serwis BiuraPrawne.com nie publikujemy żadnych opinii na temat funkcjonujących podmiotów. Jesteśmy wręcz przekonani, że każdy prawnik będzie w czyimś mniemaniu godny realnych, pochlebnych opinii. Należy pamiętać, że wszystkie opinie są subiektywne i często po prostu wynikają ze słabego zorientowania klienta w przepisach i procedurach prawnych. Ponadto, mogłoby się także wydawać, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Nierzadko nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej