Rozwód

i Podział majątku
Braniewo

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Braniewo

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Braniewo

690 946 408

Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski

Świętojańska 11
14-500 Braniewo
telefon: 692487401
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: fidentia@poczta.fm
www:
Facebook: Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski, Braniewo Facebook: Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski, Braniewo - brak danych Linkedin: Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski, Braniewo - brak danych Instagram: Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski, Braniewo> - brak danych Twitter: Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski, Braniewo - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Braniewo


Karpiński Marek

Morska 21B, 14-500 Braniewo

tel: 55 243 27 00

email: braniewo@komornik.pl

Biuro Obsługi Prawnej FIDENTIA Adwokat Maciej Karczewski

Świętojańska 11, 14-500 Braniewo

tel: 692487401

email: fidentia@poczta.fm

Kilianek Andrzej, adwokat

Gdańska 8, 14-500 Braniewo

tel: 55 644 62 82

email: kancelariaandrzejkilianek@wp.pl

Bornus Magdalena. Kancelaria Radcy Prawnego

Katedralna 3, 14-500 Braniewo

tel: 607555188

email: m.bornus@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Monika Karczewska

Kromera 5, 14-500 Braniewo

tel: brak danych

email: m.karczewska.radca@interia.plPRAWNIK RADZI


Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK - co trzeba wiedzieć

PPK - to dobrowolny system, za pomocą którego wszyscy pracujący Polacy płacący składki na ZUS (niezależnie od formy zatrudnienia) będą oszczędzać na przyszłą emeryturę. Program powstał po to, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe obywateli.


Umowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Braniewo

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Braniewo i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto