Rozwód

i Podział majątku
Józefów

22 102 16 61

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Józefów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Józefów

690 946 408

Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria

Sosnowa 13
05-420 Józefów
telefon: 22 841 06 53
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: krolasik@notariusze.waw.pl
www:
Facebook: Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria, Józefów Facebook: Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria, Józefów - brak danych Linkedin: Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria, Józefów - brak danych Instagram: Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria, Józefów> - brak danych Twitter: Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria, Józefów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Józefów


Kancelaria Notarialna Mariusz Bańkowski

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6A/2 (I piętro), 05-420 Józefów

tel: 501 377 322; 22 881 87 02

email: mariuszbankowski@gmail.com

Lewczuk Witold, adwokat

Wawerska 1b lok. 5, 05-410 Józefów

tel: 22 789 56 43

email: adwokatlewczuk@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego. I. Jaworska-Turla

Grottgera 28, 05-410 Józefów

tel: 501243454

email: ij.jaworska@wp.pl

Dymkowska-Pulchny Olga Kancelaria Radcy Prawnego

Pogodna 5, 05-420 Józefów

tel: 22 789 37 30

email: kancelaria@dymkowska.pl

Zaczek Paweł. Radca Prawny.

Nadwiślańska 33, 05-410 Józefów

tel: 509730033

email: kontakt@kancelariazaczek.pl

Bilewicz-Królasik Katarzyna, notariusz. Kancelaria

Sosnowa 13, 05-420 Józefów

tel: 22 841 06 53

email: krolasik@notariusze.waw.pl

Malinowski Piotr. Kancelaria radcy prawnego

Złotej Jesieni 54, 05-410 Józefów

tel: 22 789 43 71

email: piotr.malinowski@mpiw.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Józefów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Józefów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto