Rozwód

i Podział majątku
Sokołów Podlaski

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Sokołów Podlaski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Sokołów Podlaski

690 946 408

Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka

Wolności 18
08-300 Sokołów Podlaski
telefon: 600042049
woj. mazowieckie
email: marcin.arasim@adwokatura.pl
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka, Sokołów Podlaski - brak danych Linkedin: Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka, Sokołów Podlaski - brak danych Instagram: Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka, Sokołów Podlaski> - brak danych Twitter: Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka, Sokołów Podlaski - brak danych

Inne w mieście Sokołów Podlaski


Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka

ks. Bosco 4, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 25 787 79 92

email: kancelaria@jmadwokat.pl

strona www

Monika Charatynowicz Kancelaria Adwokacka

ul. M. Skłodowskiej-Curie 18C/31, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 660636216

email: m.charatynowicz@wp.pl

strona www

Kancelaria prawno - finansowa "Kontrakt"

ul. M.C. Skłodowskiej, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 608641520

email: biuro@kontraktkancelaria.pl

Kontrakt. Kancelaria Prawno-Finansowa

Skłodowskiej-Curie 7 lok. 23, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 608641520

email: biuro@kontraktkancelaria.pl

Więzak Katarzyna. Kancelaria radcy prawnego

gen. Andersa 1a, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 515155840

email: kasiamaletka@o2.pl

Kempisty Krzysztof, Barbara. Kancelaria radców prawnych s.c.

Wokulskiego 5 lok. 26A, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 25 787 33 87

email: kkempisty@wp.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym. Kancelaria

ks. Bosco 4, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 25 781 23 33

email: komornik_sokolow@op.pl

Charatynowicz Monika. Kancelaria adwokacka. Filia

gen. Andersa 1a lok. 208, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 660636216

email: m.charatynowicz@wp.pl

Arasim Marcin. Kancelaria adwokacka

Wolności 18, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 600042049

email: marcin.arasim@adwokatura.pl

Charatynowicz Paweł. Kancelaria adwokacka

gen. Andersa 1a lok. 208, 08-300 Sokołów Podlaski

tel: 694709084

email: p.charatynowicz@wp.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Sokołów Podlaski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Adwokaci i radcy prawni - absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów, są profesjonalistami w różnych dziedzinach i specjalizacje, w których się poruszają. Może to być prawo karne, międzynarodowe, prawo rodzinne, cywilne, podatkowe, gospodarcze, nieruchomości a także wiele innych. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc radcy prawnego, adwokata lub notariusza może być niezbędna lub wręcz wymagana:

● Porady w różnorodnych sprawach życiowych. W przypadku pytań dotyczących Państwa praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych zagadnień prawnych - dostarczenie odpowiednich informacji i wskazówek.
● Sprawy sądowe: Adwokaci dysponują wiedzą i doświadczeniem w reprezentowaniu swoich klientów w sądzie.
Jeśli masz sprawę sądową, taki profesjonalista może pomóc ci zrozumieć procedurę sądową, przygotować dokumenty, przedstawić twoje argumenty i bronić twoich interesów w sądzie.
● Negocjacje i mediacje: Reprezentacja w trakcie negocjacji i mediacji. Dążenie do rozwiązania sporów oraz osiągnięcia porozumienia między stronami. Adwokaci posiadają niezbędne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, które mogą przyczynić się do osiągnięcia dla Ciebie satysfakcjonującego rezultatu.
● Odzyskiwanie należności, które Ci się należą. Pierwszym etapem jest przygotowanie wezwania do zapłaty oraz prowadzenie negocjacji z dłużnikiem w celu osiągnięcia porozumienia. W przypadku konieczności skorzystania z postępowania sądowego, doświadczony adwokat lub radca zbierze i opracuje niezbędną dokumentację, przygotuje pozew o zapłatę oraz nadzoruje proces egzekucyjny.
● Transakcje biznesowe: Przy prowadzeniu działalności gospodarczej lub planowaniu zawarcia umowy biznesowej, wsparcie będzie nieodzowne. Przygotowanie i negocjowanie umów w celu ochrony interesów przedsiębiorcy to proirytet. Porady w kwestiach gospodarczych, związanych z własnością intelektualną, podatkami oraz innymi zagadnieniami są również nieocenione.
● Spadki i planowanie majątku: Notariusz i specjaliści w prawie majątkowym, spadkowym pomogą w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Zastępca procesowy w sprawach spadkowych zapewni, że Twoje prawa będą należycie chronione na każdym etapie postępowania.
● Czynności notarialne to te, które są podejmowane przez notariusza w ramach jego zawodu. Mają one na celu nadanie pewności oraz dokumentowania i poświadczania różnego rodzaju czynności dokonywanych przez osoby fizyczne i prawne. Ich dokonanie przed notariuszem nabiera charakteru urzędowego, wiążącego.

Kancelaria prawna Sokołów Podlaski - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa naszych stronach znajdziesz wiele ciekawych informacji na wybrane tematy. Informacje, które być może odpowiedzą na pojawiające się pytania i pomogą Ci podjąć ważne decyzje. Jednak w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebujesz rzetelnej pomocy prawnej, zawsze warto uzyskać informacji u profesjonalisty. Pamiętaj, że każda sytuacja życiowa może być odmienna, dlatego zawsze warto uzyskać indywidualne doradztwo i wsparcie.

Pomoc adwokata w Sokołów Podlaski lub kancelarii adwokackich Sokołów Podlaski? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, prawo podatkowe, prawo cywilne prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe, itp.
Czym się różni adwokat, radca prawny, doradca prawny przeczytasz w tym artykule.

Kompleksowa obsługa prawna - opinie

Dziś internet przepełniony jest wszelkimi opiniami na temat prowadzonych działalności, świadczonych usług, jakości towarów. Także opiniami na temat usług prawnych. Ponieważ zarówno dobre jak i złe opinie można kupić (!!!) lub samodzielnie wygenerować, ich wiarygodność pozostawia wiele do życzenia. Dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Pełen profesjonalizm jest(!) i powinien być wyznacznikiem tego zawodu. To osoby zaufania publicznego, którym w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze problemy czy kwestie prawne. Rzetelna pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane są w rolę każdego radcy, adwokata, notariusza.

Dlatego jako serwis BiuraPrawne.com nie publikujemy żadnych opinii na temat funkcjonujących podmiotów. Jesteśmy przekonani, że każdy prawnik będzie zasługiwał w czyimś mniemaniu na realne, pochlebne opinie. A każda opinia jest subiektywna i często po prostu wynika z nieznajomości w przepisach i procedurach prawnych. Wydawać by się mogło również, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Częstokroć nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej