Rozwód

i Podział majątku
Aleksandrów Łódzki

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Aleksandrów Łódzki

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Aleksandrów Łódzki

793411213

Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria

Wojska Polskiego 4
95-070 Aleksandrów Łódzki
telefon: 42 276 56 40
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: izabela.aniol-bolek@notariusze.lodz.pl
www:
Facebook: Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria, Aleksandrów Łódzki Facebook: Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria, Aleksandrów Łódzki - brak danych Linkedin: Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria, Aleksandrów Łódzki - brak danych Instagram: Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria, Aleksandrów Łódzki> - brak danych Twitter: Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria, Aleksandrów Łódzki - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Aleksandrów Łódzki


Pakowski Maciej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

pl. Kościuszki 8, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 42 203 23 98

email: kancelaria@ekomornik.eu

strona www

Kwapisińska A. Kancelaria adwokacka

Konopnickiej 15, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 42 712 09 61

email: akwapisinska@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Olędzka-Nowacka

ul. Jodłowa 9/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: brak danych

email: a.nowacka@mediator-kancelaria.pl

Wilmański Dominik, adwokat. Kancelaria

pl. Kościuszki 10a, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 660125533

email: dominikwil@op.pl

Anioł-Bolek Izabela, notariusz. Kancelaria

Wojska Polskiego 4, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 42 276 56 40

email: izabela.aniol-bolek@notariusze.lodz.pl

Wiciński Robert, notariusz. Kancelaria

11 Listopada 5a, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 42 712 09 57

email: robert.wicinski@notariusze.lodz.pl

Tarnowska Dorota. Kancelaria radcy prawnego

Franin 9, 95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 607196368

email: tarnowska.dorota@gmail.comPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Aleksandrów Łódzki

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Aleksandrów Łódzki i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto