Rozwód

i Podział majątku
Wąbrzezno

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wąbrzezno

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wąbrzezno

690 946 408

Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska

ul. Wolności 4
87-200 Wąbrzezno
telefon: 663018891
Zamów wizytę
woj. kujawsko-pomorskie
email: ak-adwokat@protonmail.com
www:
Facebook: Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska, Wąbrzezno Facebook: Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska, Wąbrzezno - brak danych Linkedin: Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska, Wąbrzezno - brak danych Instagram: Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska, Wąbrzezno> - brak danych Twitter: Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska, Wąbrzezno - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wąbrzezno


Kancelaria Notarialna Notariusza Michała Żuralskiego

Grudziądzka 50, 87-200 Wąbrzezno

tel: 696 997 827

email: michal.zuralski@gdin.pl

Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska

ul. Wolności 4, 87-200 Wąbrzezno

tel: 663018891

email: ak-adwokat@protonmail.com

Białobłocki Marek. Kancelaria Notarialna.

pl. Jana Pawła II 10 lok. 3, 87-200 Wąbrzezno

tel: 566596623

email: bialoblocki.marek@interia.pl

Błaziak Janina. Kancelaria Adwokacka.

Wolności 4, 87-200 Wąbrzezno

tel: 605610085

email: blaziaklex@interia.eu

Doradztwo prawne

gen. Poniatowskiego 4, 87-200 Wąbrzezno

tel: 56 688 20 44

email: doradztwo.brylinska@interia.pl

Grzybowska Marzena, adwokat. Kancelaria

Bernarda 1 lok. 3a, 87-200 Wąbrzezno

tel: 505221352

email: grzybowskamarzena@o2.pl

Szcząchor Michał. Kancelaria radcy prawnego

Partyzanta 14 lok. 4, 87-200 Wąbrzezno

tel: 664765880

email: michalradcaprawny@gmail.comPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wąbrzezno

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wąbrzezno i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto