Rozwód

i Podział majątku
Koło

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Koło

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Koło

690 946 408

Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria

Włocławska 3 lok. 4
62-600 Koło
telefon: 63 272 59 99
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: adwokat-adler@kolo.lm.pl
www:
Facebook: Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria, Koło Facebook: Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria, Koło - brak danych Linkedin: Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria, Koło - brak danych Instagram: Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria, Koło> - brak danych Twitter: Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria, Koło - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Koło


Bończyk Maria. Kancelaria radcy prawnego

Leopolda Staffa 12, 62-600 Koło

tel: 609 546 221

mariabonczyk@wp.pl

Kancelarie polecane

Spławski Igor K. Kancelaria adwokacka

Bolesława Prusa 14, 62-600 Koło

tel: 63 261 95 94

email: igorsplawski@wp.pl

Majewska-Murakowska Barbara. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym. Kancelaria

Włocławska 3/12, 62-600 Koło

tel: 63 272 46 99

email: kolo1@komornik.pl

Zasada Tadeusz, adwokat. Kancelaria adwokacka

Włocławska 6, 62-600 Koło

tel: 506184169

email: adw.tzasada@gmail.com

Adler Tadeusz, adwokat. Kancelaria

Włocławska 3 lok. 4, 62-600 Koło

tel: 63 272 59 99

email: adwokat-adler@kolo.lm.pl

Ciepły Artur. Kancelaria prawnicza

Asnyka 14, 62-600 Koło

tel: 695544572

email: artur.cieply@interia.pl

Garbaciak-Szatkowska Dorota. Kancelaria radcy prawnego

Tulipanowa 14 lok. 12, 62-600 Koło

tel: 661573525

email: dorszat@onet.pl

Jędrychowska Dorota. Kancelaria notarialna

Włocławska 2a, 62-600 Koło

tel: 63 261 60 36

email: jedrych@rejent.poznan.pl

Gajda Tomasz. Kancelaria adwokacka

Włocławska 2a, 62-600 Koło

tel: 63 261 92 92

email: jedrych@rejent.poznan.pl

Kancelaria adwokacka

3 Maja 6 lok. 5, 62-600 Koło

tel: 609229446

email: kancelaria-lisowski@gmail.com

Orchowscy Grażyna, Marek. Kancelaria radców prawnych s.c.

Sienkiewicza 30, 62-600 Koło

tel: 63 261 60 33

email: kancelaria.orchowscy@poczta.internetdsl.plPRAWNIK RADZI
Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Koło

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Koło i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto