Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Luboń

61 669 82 48
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Luboń

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Luboń

690 946 408

Adwokat Luboń kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Ewelina Klimczuk - Kancelaria Notarialna Luboń

Aleksandra Puszkina 38A/I, 62-030 Luboń

tel: 785 633 766

email:

Kancelaria Notarialna Wiktoria Sobańska

J.Poniatowskiego 24/2, 62-030 Luboń

tel: 61 852 11 31

email:

Chołdrych Wojciech, radca prawny

11 Listopada 128 lok. 5, 62-031 Luboń

tel: 61 899 22 15

email: kanwojtek@poczta.onet.pl

Sobieski Leszek. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 30a lok. 49, 62-030 Luboń

tel: 600554893

email: l.sobieski@poczta.onet.pl

Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria

Poprzeczna 5 a, 62-030 Luboń

tel: 61 813 95 08

email: lukasz.branka@kancelaria-branka.pl

Kończak Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Wschodnia 22c lok. 23, 62-030 Luboń

tel: 601470915

email: radca@kancelaria-konczak.pl

Sypniewski Roman. Kancelaria radcy prawnego

Kołłątaja 26a, 62-031 Luboń

tel: 61 893 22 11

email: romansypniewski@wp.pl

Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 32 lok. 1, 62-030 Luboń

tel: 600288538

email: wojciech.wzietek@gmail.comDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Luboń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Luboń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Technologia: Przewiduje się, że w 2050 roku będziesz mógł zrobić na twardym dysku kopię zapasową swoich myśli i pamięci.