Rozwód

i Podział majątku
Jedrzejów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Jedrzejów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Jedrzejów

690 946 408

Wydrych Mariusz. Adwokat.

11 Listopada 48
28-300 Jedrzejów
telefon: 79 168 25 56
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: mariuszwydrych@wp.pl
www:
Facebook: Wydrych Mariusz. Adwokat., Jedrzejów Facebook: Wydrych Mariusz. Adwokat., Jedrzejów - brak danych Linkedin: Wydrych Mariusz. Adwokat., Jedrzejów - brak danych Instagram: Wydrych Mariusz. Adwokat., Jedrzejów> - brak danych Twitter: Wydrych Mariusz. Adwokat., Jedrzejów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Jedrzejów


Paweł Pszeniczny Notariusz

ul. 11 Listopada 80A , 28-300 Jedrzejów

tel: 503 324 760

email: pawel.pszeniczny@kin.pl

Agnieszka Latosińska Kancelaria Adwokacka

ul. 11 Listopada 60, 28-300 Jedrzejów

tel: 608590423

email: alatosinska@tuprawnik.com

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Zasada

ul.11 listopada 30, 28-300 Jedrzejów

tel: 662782245

email: ewelinazasada@poczta.onet.pl

strona www

Anna Pakaszewska Kancelaria Adwokacka

ul. 11 Listopada 72 lok. 4, 28-300 Jedrzejów

tel: 693225255

email: adwokat.pakaszewska@gmail.com

Grabowski Michał Kancelaria Radcy Prawnego

ul. 11 listopada 24, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 30 95, 0 503 021 800

email: mgba@interia.pl

Pakaszewska Anna.Kancelaria adwokacka

11 Listopada 72 lok. 4, 28-300 Jedrzejów

tel: brak danych

email: adwokat.pakaszewska@gmail.com

Latosińska Agnieszka. Kancelaria adwokacka

11 Listopada 72, 28-300 Jedrzejów

tel: 608590423

email: alatosinska@tuprawnik.com

Grabalski E., notariusz. Kancelaria

11 Listopada 63, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 16 15

email: edward.grabalski@kin.pl

Kancelaria Notarialna Janusz Świder

Partyzantów 6, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 13 99

email: janusz.swider@kin.pl

Wojciechowski Tomasz, mgr.

11 Listopada 30, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 17 64

email: jedrzejow@komornik.plPRAWNIK RADZI


Zadatek jako sankcja umowna za niewykonanie umowy

Zadatek jako sankcja umowna za niewykonanie umowy

W kilku słowach zadatek określić można jako szczególną sankcję umowną za niewykonanie umowy. Pogląd ten wypływa z orzecznictwa Sądu Najwyższego, dostrzegającego w zadatku funkcję dyscyplinowania stron w dotrzymaniu umowy, potwierdzonej tymże zadatkiem.


Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Jedrzejów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Jedrzejów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto