Rozwód

i Podział majątku
Jedrzejów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Jedrzejów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Jedrzejów

690 946 408

Wojciechowski Tomasz, mgr.

11 Listopada 30
28-300 Jedrzejów
telefon: 41 386 17 64
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: jedrzejow@komornik.pl
www:
Facebook: Wojciechowski Tomasz, mgr., Jedrzejów Facebook: Wojciechowski Tomasz, mgr., Jedrzejów - brak danych Linkedin: Wojciechowski Tomasz, mgr., Jedrzejów - brak danych Instagram: Wojciechowski Tomasz, mgr., Jedrzejów> - brak danych Twitter: Wojciechowski Tomasz, mgr., Jedrzejów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Jedrzejów


Paweł Pszeniczny Notariusz

ul. 11 Listopada 80A , 28-300 Jedrzejów

tel: 503 324 760

email: pawel.pszeniczny@kin.pl

Agnieszka Latosińska Kancelaria Adwokacka

ul. 11 Listopada 60, 28-300 Jedrzejów

tel: 608590423

email: alatosinska@tuprawnik.com

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Zasada

ul.11 listopada 30, 28-300 Jedrzejów

tel: 662782245

email: ewelinazasada@poczta.onet.pl

strona www

Anna Pakaszewska Kancelaria Adwokacka

ul. 11 Listopada 72 lok. 4, 28-300 Jedrzejów

tel: 693225255

email: adwokat.pakaszewska@gmail.com

Grabowski Michał Kancelaria Radcy Prawnego

ul. 11 listopada 24, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 30 95, 0 503 021 800

email: mgba@interia.pl

Pakaszewska Anna.Kancelaria adwokacka

11 Listopada 72 lok. 4, 28-300 Jedrzejów

tel: brak danych

email: adwokat.pakaszewska@gmail.com

Latosińska Agnieszka. Kancelaria adwokacka

11 Listopada 72, 28-300 Jedrzejów

tel: 608590423

email: alatosinska@tuprawnik.com

Grabalski E., notariusz. Kancelaria

11 Listopada 63, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 16 15

email: edward.grabalski@kin.pl

Kancelaria Notarialna Janusz Świder

Partyzantów 6, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 13 99

email: janusz.swider@kin.pl

Wojciechowski Tomasz, mgr.

11 Listopada 30, 28-300 Jedrzejów

tel: 41 386 17 64

email: jedrzejow@komornik.plPRAWNIK RADZI


Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Postępowanie o ubezwłasnowolnienie wszczynane jest na wniosek, nie każdy jednak taki wniosek może złożyć. Kwestię tą reguluje art. 545 k.p.c., który nie pozostawiając w tym zakresie wątpliwości, enumeratywnie wylicza osoby do tego uprawnione. Osoba wszczynająca postępowanie o ubezwłasnowolnienie...


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Jedrzejów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Jedrzejów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto