Rozwód

i Podział majątku
Goleniów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Goleniów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Goleniów

690 946 408

Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina, notariusz. Kancelaria notarialna

Juliusza Słowackiego 2
72-100 Goleniów
telefon: 91 433 69 92
woj. zachodniopomorskie
email: wieslawa.wlodarczyk-wardacka@izbanotarialna.szczecin.p
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina, notariusz. Kancelaria notarialna, Goleniów - brak danych Linkedin: Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina, notariusz. Kancelaria notarialna, Goleniów - brak danych Instagram: Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina, notariusz. Kancelaria notarialna, Goleniów> - brak danych Twitter: Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina, notariusz. Kancelaria notarialna, Goleniów - brak danych

Inne w mieście Goleniów


Nadwyczawski Marek. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Armii Krajowej 1, 72-100 Goleniów

tel: 91 461 56 90

email: kancelaria@komornik-goleniow.pl

strona www

Korzeniewski Norbert. Kancelaria Komornika przy Sądzie Rejonowym

Bolesława Prusa 17, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 25 05

email: kancelaria@komornik.goleniow.pl

strona www

Szałapski Krzysztof. Kancelaria Adwokacka

Konstytucji 3 Maja 22, 72-100 Goleniów

tel: 698686968

email: adwokat@szalapski.com.pl

Małecki Andrzej. Kancelaria prawnicza

Konstytucji 3 Maja 19, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 57 05

email: andrzej.malecki-kancelaria@op.pl

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Goleniowie Bartłomiej Bąk.

Szkolna 18, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 33 88

email: bartlomiejbak@wp.pl

Kursa-Mędrek Emilia. Kancelaria adwokacka

Pocztowa 34, 72-100 Goleniów

tel: 91 852 32 44

email: ek@bmplegal.pl

Krislex. Kancelarie doradców prawnych

gen. Andersa 18, 72-100 Goleniów

tel: 91 852 26 84

email: goleniow@krislex.pl

Goc-Celuch Joanna. Kancelaria radcy prawnego

Łąkowa 3, 72-100 Goleniów

tel: 502099621

email: jgocceluch@poczta.onet.pl

Feniks s.c. Kancelaria

Piaskowa 28b lok. 7, 72-100 Goleniów

tel: brak danych

email: kancelaria.feniks.goleniow@poczta.fm

Lechman Natalia, adwokat. Kancelaria

Konstytucji 3 Maja 30 lok. 105, 72-100 Goleniów

tel: 668552105

email: kancelaria@adwokat-lechman.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Goleniów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Absolwenci wydziałów prawa i administracji, będą pomocni w różnych sytuacjach. W zależności od dziedziny prawa, mogą posiadać różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, prawo karne, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i inne. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc dobrego prawnika może być potrzebna:

● Sprawy sądowe: Posiadają wiedzę i doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądzie.
● Porady: Jeśli masz pytania dotyczące swoich praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych kwestii, to taka osoba jest w stanie dostarczyć Ci odpowiednich wskazówek i niezbednych informacji.
● Negocjacje i mediacje: W celu rozwiązania sporów i osiągnięcia satysfakcjonującego porozumienia, mogą pełnić rolę Twojego reprezentanta podczas negocjacji i mediacji.
● Transakcje biznesowe: Masz firmę lub planujesz zawrzeć umowę biznesową? Specjalista pomoże w przygotowaniu i negocjowaniu umowy w celu ochrony twoich interesów. Mogą również doradzić w sprawach gospodarczych, podatków, dotyczących własności intelektualnej i innych związanych z biznesem.
● Spadki i planowanie majątku: Pomoc w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Zastępstwo procesowe w sprawach spadkowych zapewni, że twoje prawa są chronione na każdym etapie postępowania.
● Odzyskiwanie należności: Pomoc w odzyskaniu przysługujących Tobie należności. W przypadku konieczności dochodzenia należności przed sądem - adwokat lub radca zgromadzi i przygotuje niezbędną dokumentację, sformułuje pozew o zapłatę oraz nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Czynności notarialne prowadzone są przez notariusza, rejenta. Celem ich jest nadanie wybranym czynnościom dokonywanym przez osoby fizyczne lub prawne powagi i charakteru urzędowego oraz wiążącego.

Kancelaria prawna Goleniów - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa stronach naszego serwisu znajdują się ważne treści, informacje oraz artykuły, które zawierają odpowiedzi na najbardziej typowe i najczęściej pojawiające się problemy. Informacje, które pomogą zrozumieć wybrane, trudne kwestie oraz procedury i podjąć jak najlepsze decyzje życiowe.

Jeśli jednak nie chcesz pozostawiać przypadkowi tak ważnych spraw jak rozwód, podział majątku po rozwodzie, sprawa majątkowa lub dotyczącej innych kwestii, to warto skorzystać ze wsparcia specjalisty. Najlepsi radcowie i adwokaci, specjalizujący se w prawie rodzinnym, majątkowym, prawie karnym, medycznym lub gospodarczym pomogą rozwiązaniu Twoich problemów w trakcie sporów Udział profesjonalisty zawsze zapewnia właściwy i rzetelny przebieg każdego postępowania, chroni przed ewentualnymi konsekwencjami błędnych decyzji lub brakiem znajomości przepisów. Takie konsekwencje mogą pojawić się najczęściej w przyszłości. Każda sytuacja jest inna i dlatego wymaga indywidualnego podejścia, aby chronić swoje prawa i interesy.


Pomoc adwokata w Goleniów lub kancelarii adwokackich Goleniów? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, prawo międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Jak wykorzystywać opinie na temat usług kancelarii? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Dlaczego należy uważać zarówno na negatywne jak i pozytywne opinie na temat usług firm prawniczych?

Współcześnie w sieci internetowej można znaleźć wiele różnych opinii na temat jakości świadczonych usług czy dostępnych jakości towarów. Dotyczy to również opinii na temat usług prawnych, świadczonych przez firmy prawnicze. Jak bardzo są one wiarygodne? Musisz wiedzieć, że zarówno dobre jak i złe opinie można kupić (!!!) lub samodzielnie wygenerować, dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Pełen profesjonalizm jest(!) wyznacznikiem tego zawodu. Są to osoby zaufania publicznego. To im w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze kwestie. Rzetelna pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane są w rolę każdego adwokata, radcy, notariusza.

Szanowni Państwo, musicie wiedzieć, że serwis BiuraPrawne.com nie propaguje jakichkolwiek opinii na temat istniejących podmiotów. Jesteśmy wręcz przekonani, że każdy prawnik będzie miał szansę zasługiwać na czyjeś pochlebne opinie. A każda opinia jest subiektywna i często po prostu wynika z małego zorientowania w przepisach i procedurach prawnych. Mogłoby się także wydawać, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Częstokroć nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej