Rozwód

i Podział majątku
Nowy Dwór Mazowiecki

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Nowy Dwór Mazowiecki

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Nowy Dwór Mazowiecki

690 946 408

Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka

Bohaterów Modlina 44
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
telefon: 664424937
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: watlerkrol@adowkatnowydwor.pl
www:
Facebook: Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka, Nowy Dwór Mazowiecki Facebook: Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka, Nowy Dwór Mazowiecki - brak danych Linkedin: Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka, Nowy Dwór Mazowiecki - brak danych Instagram: Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka, Nowy Dwór Mazowiecki> - brak danych Twitter: Walter-Król Magdalena, adwokat. Kancelaria adwokacka, Nowy Dwór Mazowiecki - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Nowy Dwór Mazowiecki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Beata Witkowska

Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 775 89 70

email: nowy.dwor@komornik.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Maciej Gierszewski

Nałęcza 37, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 775 69 60

email: nowy.dwor2@komornik.pl

Kitajgrodzki Krzysztof, adwokat. Kancelaria

Modlińska 1 lok. 38, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 603873858

email: k.kitajgrodzki@wp.pl

Mośkiewicz Adriana. Kancelaria Notarialna

Zakroczymska 16, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 732 23 74

email: adrianamroz@wp.pl

Krzysztof Komarowski Kancelaria Adwokacka Adw. Krzysztof Komarowski

Warszawska 3 a, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 602471324

email: jkomarowski@wp.pl

Komarowska Anna, adwokat, Komarowski Krzysztof. adwokat. Kancelaria

Warszawska 3a, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 775 29 13

email: jkomarowski@wp.pl

Frączek Anna. Kancelaria radcy prawnego

Nałęcza 32 lok. 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: brak danych

email: kancelaria.af@gmail.com

Niwinscy s.c. Kancelaria adwokacko - radcowska

Modlińska 1 lok. 45, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 390 21 45

email: kancelaria@niwinscy.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wachoń

Samorządowa 14, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: brak danych

email: magdalena.wachon@wp.pl

Homa Maria. Kancelaria adwokacka

Warszawska 5a lok. 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 775 77 33

email: mroczek.homa@gmail.comPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.


Obrona konieczna

Obrona konieczna

Bezpośredni, bezprawny i rzeczywisty zamach na dobro chronione prawem oraz niezbędność podjęcia obrony koniecznej dla odparcia tego zamachu jest okolicznością uchylającą kryminalną bezprawność czynu w prawie karnym....


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Nowy Dwór Mazowiecki

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Nowy Dwór Mazowiecki i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto