Rozwód

i Podział majątku
Malbork

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Malbork

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Malbork

690 946 408

Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka.

Poczty Gdańskiej 2
82-200 Malbork
telefon: 55 273 36 72
Zamów wizytę
woj. pomorskie
email: k-ulatowski@wp.pl
www:
Facebook: Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka., Malbork Facebook: Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka., Malbork - brak danych Linkedin: Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka., Malbork - brak danych Instagram: Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka., Malbork> - brak danych Twitter: Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka., Malbork - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Malbork


Święcicki Tadeusz. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Mickiewicza 26, 82-200 Malbork

tel: 55 272 69 64

email: malbork1@komornik.pl

Sargun Anna, notariusz. Kancelaria

Poczty Gdańskiej 22 lok. 1, 82-200 Malbork

tel: 55 272 82 66

email: anna.sargun@notariat.gdansk.pl

Kopecki Ariel. Kancelaria Radcy Prawnego.

17 Marca 43, 82-200 Malbork

tel: 883994122

email: biuro@kancelariakopecki.pl

Iuris Consultus. Kancelaria prawnicza. Pilzek E.

Jasna 7 lok. 65, 82-200 Malbork

tel: 55 272 22 52

email: epilzek@wp.pl

Ulatowski Henryk. Kancelaria Adwokacka.

Poczty Gdańskiej 2, 82-200 Malbork

tel: 55 273 36 72

email: k-ulatowski@wp.pl

Adwokat Krzysztof Ulatowski, Adwokat Henryk Ulatowski. Kancelaria Adwokacka

Poczty Gdańskiej 2, 82-200 Malbork

tel: 55 273 36 72

email: k-ulatowski2@wp.pl

Janina Zduniak Piotr Zduniak Kancelaria Radców Prawnych

Rodziewiczówny 12c lok. 4, 82-200 Malbork

tel: 55 / 615 11 38; 604 470 831

email: kancelaria@zduniak.com.pl

Jakusik Sławomir. Kancelaria radcy prawnego

Żeromskiego 11, 82-200 Malbork

tel: 55 261 10 10

email: kancelariasj@wp.pl

Łogin Marcin. Kancelaria Adwokacka.

Poczty Gdańskiej 22 lok. 2, 82-200 Malbork

tel: 603222976

email: kontakt@adwokatmalbork.eu

Lech Madrak, Aneta Madrak-Rogowska s.c. Kancelaria notarialna

Poczty Gdańskiej 15 lok. 1, 82-200 Malbork

tel: 55 272 37 72

email: lech.madrak@wp.plPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Malbork

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Malbork i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto