Rozwód

i Podział majątku
Kolbuszowa

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kolbuszowa

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kolbuszowa

690 946 408

Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego.

Szopena 18
36-100 Kolbuszowa
telefon: 537 036 837, 600 994 094
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: ulatowska.kancelaria@gmail.com
www:
Facebook: Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego., Kolbuszowa Facebook: Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego., Kolbuszowa - brak danych Linkedin: Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego., Kolbuszowa - brak danych Instagram: Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego., Kolbuszowa> - brak danych Twitter: Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego., Kolbuszowa - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kolbuszowa


Jastrzębska-Kawalec Barbara, adwokat. Kancelaria

Tyszkiewiczów 8, 36-100 Kolbuszowa

tel: 506126447

email: kancelaria@jastrzebskaadwokat.pl

strona www

Augustyn Andrzej, adwokat

Matejki 19, 36-100 Kolbuszowa

tel: brak danych

email: adw.augustyn@gmail.com

Pietras Anna, adwokat. Kancelaria

11 Listopada 15A lok. 2, 36-100 Kolbuszowa

tel: brak danych

email: adwokat.kolbuszowa@gmail.com

Skowrońska-Wrona Gabriela, adwokat. Kancelaria

pl. Wolności 51, 36-100 Kolbuszowa

tel: 500143382

email: g.skowronska-wrona@wp.pl

Poźniak-Smuk Teresa, notariusz. Kancelaria

11 Listopada 13, 36-100 Kolbuszowa

tel: 17 227 52 75

email: kancelaria.kolbuszowa@interia.pl

Jachyra Piotr. Kancelaria notarialna

11 Listopada 13 lok. 6/u, 36-100 Kolbuszowa

tel: 17 227 35 93

email: piotr.jachyra@notariat.pl

Ulatowska-Czerw Anna. Kancelaria Radcy Prawnego.

Szopena 18, 36-100 Kolbuszowa

tel: 537 036 837, 600 994 094

email: ulatowska.kancelaria@gmail.comPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kolbuszowa

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kolbuszowa i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto