Rozwód

i Podział majątku
Chrzanów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Chrzanów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Chrzanów

690 946 408

Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym.

Rynek 16
32-500 Chrzanów
telefon: 32 645 70 68
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: chrzanow.tesarski@komornik.pl
www:
Facebook: Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym., Chrzanów Facebook: Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym., Chrzanów - brak danych Linkedin: Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym., Chrzanów - brak danych Instagram: Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym., Chrzanów> - brak danych Twitter: Tesarski Andrzej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym., Chrzanów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Chrzanów


Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska

Garncarska 16/4, 32-500 Chrzanów

tel: 792 855 110

email: adwokatakl@adwokat-kolata-lewandowska.pl

Notariusz Kacper Górniak Kancelaria Notarialna

ul. Oświęcimska 9/2, 32-500 Chrzanów

tel: 32 259 5701

email: kacper.gorniak@kin.pl

Glanc Katarzyna. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Oświęcimska 9, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 49 66

email: chrzanow2@komornik.pl

strona www

Olbrich Krzysztof. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Oświęcimska 9, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 24 78

email: chrzanow1@komornik.pl

Wojtas Adam. Kancelaria radcy prawnego

Kanałowa 16, 32-500 Chrzanów

tel: 607914551

email: a.wojtas0@op.pl

Sebastyanka Andrzej, notariusz

al. Henryka 25, 32-500 Chrzanów

tel: 32 753 96 42

email: andrzej.sebastyanka@kin.pl

Sebastyanka Andrzej. Kancelaria notarialna

Al. Henryka 25 , 32-500 Chrzanów

tel: 32 753 96 42

email: andrzej.sebastyanka@kin.pl

Bochenek-Bąk Barbara. Kancelaria notarialna

Grunwaldzka 11, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 40 65

email: barbara.bochenek.bak@kin.pl

Libra. Kancelaria prawna. Wątroba K.

Matejki 2, 32-500 Chrzanów

tel: 603171959

email: biuro@kancelaria-libra.pl

Musiał Marcin. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie.

al. Henryka 63, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 21 96

email: chrzanow.musial@komornik.plPRAWNIK RADZI


Skutki doręczenia pozwu

Skutki doręczenia pozwu

Chwila doręczenia pozwu rodzi dla pozwanego szereg konsekwencji wynikających z prawa cywilnego. Należy do nich m.in. zawiśnięcie sporu. Oznacza to, że w toku przedmiotowej sprawy nie można między tymi samymi stronami, wszcząć nowego postępowania o to samo roszczenie. Doręczenie pozwu daje również pozwanemu ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Chrzanów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Chrzanów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto