Rozwód

i Podział majątku
Chrzanów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Chrzanów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Chrzanów

690 946 408

Sebastyanka Andrzej, notariusz

al. Henryka 25
32-500 Chrzanów
telefon: 32 753 96 42
woj. małopolskie
email: andrzej.sebastyanka@kin.pl
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Sebastyanka Andrzej, notariusz, Chrzanów - brak danych Linkedin: Sebastyanka Andrzej, notariusz, Chrzanów - brak danych Instagram: Sebastyanka Andrzej, notariusz, Chrzanów> - brak danych Twitter: Sebastyanka Andrzej, notariusz, Chrzanów - brak danych

Inne w mieście Chrzanów


Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska

Garncarska 16/4, 32-500 Chrzanów

tel: 792 855 110

email: adwokatakl@adwokat-kolata-lewandowska.pl

Notariusz Kacper Górniak Kancelaria Notarialna

ul. Oświęcimska 9/2, 32-500 Chrzanów

tel: 32 259 5701

email: kacper.gorniak@kin.pl

Glanc Katarzyna. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Oświęcimska 9, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 49 66

email: chrzanow2@komornik.pl

strona www

Olbrich Krzysztof. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Oświęcimska 9, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 24 78

email: chrzanow1@komornik.pl

Wojtas Adam. Kancelaria radcy prawnego

Kanałowa 16, 32-500 Chrzanów

tel: 607914551

email: a.wojtas0@op.pl

Sebastyanka Andrzej, notariusz

al. Henryka 25, 32-500 Chrzanów

tel: 32 753 96 42

email: andrzej.sebastyanka@kin.pl

Sebastyanka Andrzej. Kancelaria notarialna

Al. Henryka 25 , 32-500 Chrzanów

tel: 32 753 96 42

email: andrzej.sebastyanka@kin.pl

Bochenek-Bąk Barbara. Kancelaria notarialna

Grunwaldzka 11, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 40 65

email: barbara.bochenek.bak@kin.pl

Libra. Kancelaria prawna. Wątroba K.

Matejki 2, 32-500 Chrzanów

tel: 603171959

email: biuro@kancelaria-libra.pl

Musiał Marcin. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie.

al. Henryka 63, 32-500 Chrzanów

tel: 32 623 21 96

email: chrzanow.musial@komornik.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Chrzanów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Notariusze, adwokaci i radcy prawni- absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów są pomocni w różnych życiowych sytuacjach. Najczęściej mają różne specjalizacje, takie jak prawo karne, prawo cywilne, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i wiele innych. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc adwokata, radcy prawnego lub notariusza może być niezbędna, a nawet wymagana:

● Czynności notarialne prowadzone przez notariusza, których celem jest nadanie charakteru urzędowego i wiążącego wybranym czynnościom dokonywanym przez osoby fizyczne lub prawne.
● Porady udzielane w różnych kwestiach. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat swoich praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych, to tylko takie osoby mogą dostarczyć rzetelnych i wiarygodnych wskazówek.
● Sprawy sądowe: Osoby te mają wiedzę i doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądzie.
● Negocjacje i mediacje: Reprezentacja w czasie negocjacji i mediacji w celu szybkiego rozwiązania sporów i osiągnięcia porozumienia między stronami.
● Odzyskiwanie Twoich należności: W sytuacji konieczności dochodzenia należności przed sądem - adwokat lub radca zgromadzi oraz opracuje niezbędną dokumentację, sformułuje pozew o zapłatę oraz nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Transakcje biznesowe: Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz zawrzeć umowę biznesową, specjalista może pomóc w przygotowaniu i negocjowaniu umowy w celu ochrony twoich interesów. Mogą również doradzić w sprawach dotyczących prawa korporacyjnego, własności intelektualnej, podatków i innych związanych z biznesem kwestii prawnych.
● Spadki i planowanie majątku: Prawnicy specjalizujący się w prawie spadkowym mogą pomóc w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Mogą również występować jako zastępca procesowy w sprawach spadkowych i zagwarantować, że Twoje prawa są chronione na każdym etapie postępowania.
● Czynności notarialne prowadzone przez notariusza, których celem jest nadanie charakteru urzędowego i wiążącego wybranym czynnościom dokonywanym przez osoby fizyczne lub prawne.


Kancelaria prawna Chrzanów - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa naszych stronach znajdziesz wiele ciekawych informacji na wybrane tematy. Informacje, które być może odpowiedzą na pojawiające się pytania i pomogą Ci podjąć ważne decyzje. Jednak w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebujesz rzetelnej pomocy prawnej, zawsze warto uzyskać informacji u profesjonalisty. Pamiętaj, że każda sytuacja życiowa może być odmienna, dlatego zawsze warto uzyskać indywidualne doradztwo i wsparcie.

Pomoc adwokata w Chrzanów lub kancelarii adwokackich Chrzanów? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i inne.
Czym się różni adwokat, radca prawny, doradca prawny przeczytasz w tym artykule.

Kompleksowa obsługa prawna - jakie opinie?

Aktualnie internet przepełniony jest wszelakimi opiniami na temat prowadzonych działalności, świadczonych usług, jakości towarów. Ponieważ dobre opinie można kupić (!!!) lub wygenerować, ich wiarygodność pozostawia wiele do życzenia. Dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Pełen profesjonalizm jest(!) i powinien być wyznacznikiem tego zawodu. To osoby zaufania publicznego, którym w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze problemy czy kwestie prawne. Rzetelna pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane są w rolę każdego radcy, adwokata, notariusza.

Dlatego jako serwis BiuraPrawne.com nie publikujemy żadnych opinii na temat funkcjonujących podmiotów. Jesteśmy przekonani, że każdy prawnik będzie zasługiwał w czyimś mniemaniu na realne, pochlebne opinie. A każda opinia jest subiektywna i często po prostu wynika z nieznajomości w przepisach i procedurach prawnych. Wydawać by się mogło również, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Częstokroć nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej